Чи шкідливий Ізолят соєвого білка?
Ізолят соєвого білка - харчова добавка, що має велику частку білка, виділеного з сої (рослинний протеїн) . Ізолят отримують із соєвого концентрату, який додатково обробляють. З нього видаляють всі жири, вуглеводи. Ізолят соєвого білка містить корисні макро і мікроелементи. Він не тільки допомагає підтримувати рівень протеїнів в організмі, а також є антиоксидантом.Соєвий ізолят має здатність нормалізувати обмін речовин, так як збільшує рівень тиреоїдних гормонів. Ці гормони впливають на роботу щитовидної залози.
Застосування
Ізольований соєвий білок використовується для приготування варених ковбас, підлозі копчених ковбас, сосисок, сардельок і т. д. оскільки вміст білка в цьому речовині - 90%. Також він не має смаку, що є гарним показником у виробництві харчових продуктів. Його поживна цінність і фізичні властивості роблять його бездоганним інгредієнтом для харчових продуктів.
Переваги використання:
- поліпшення зв'язування води та жиру;
- емульгування та структуроутворення, підвищення стійкості фаршевих систем;
- поліпшення консистенції і соковитості готового продукту;
- зниження ризику появи бульйонно-жирових набряків;
- зменшення термопотерь і збільшення виходу готового продукту;
- більш раціональне використання м'ясної сировини, насамперед низькосортного і мороженого, жирного, блочного.
Ковбасні вироби неодмінно повинні мати вологу, особливо якщо ми говоримо про варену ковбасу. Вміст вологи має становити до 30% у різних видах продукції. Додаючи у фарш 1-3% сої дозволяє привести в норму консистенцію фаршу і стабілізувати його.
Способи введення рослинного білка у фарш:
- сухий вигляд
- розсіл
- емульсії, отримана з свинячої шкури
- суспензія
- жиро-білкова емульсія
- гель
- гидратационный вигляд
РЕЦЕПТИ
Дозування змісту соєвого білка в продукті
Приготування білково-жирових емульсій:
Співвідношення емульсії повинно становити 1:5:5 (білок: вода: олія). Спочатку обробляють на куттері соєвий білок з водою (готують гель). Після гідратації білка в гель додають роздрібненням жиро-сировина або рослинне масло і продовжують куттерование ще протягом 5-6 хвилин до отримання однорідної маси з консистенцією густої сметани. Загальна тривалість куттерування емульсії 8-10 хвилин. Для зниження температури можна внести частина льоду замість води. Температура готової емульсії повинна бути не більше 18°С. Білково-жирові емульсії рекомендується використовувати в рецептурах варених ковбас - 15-20%, у рецептурах сосисок, сардельок - до 30%, а також для інших продуктів - у відповідності з нормативною документацією, що передбачають їх використання.
Введення білка в сухому стані
Для того, що б додати у фарш ізолят соєвого білка потрібно в нежирну сировину додати розчин нітриту, потім фосфати, сіль, додати воду на м'ясо. Після в утворену суміш додати сухий білок, воду або лід для гідратації білка (5 частин), жирну сировину і спеції.
Виготовлення гелю
- Залити в куттер невелику частину холодної води.
- Висипати і перемішати на першій швидкості куттери (2-3 обороту).
- Потім додати воду, що залишилася 1:5(приклад: якщо на початку в куттер додали 1 частина води, то потім потрібно додати 4 частини).
- Куттеруют 4-5 хвилин на 2-ий швидкості до появи глянсового блиску.
- Після йде закладка сировини за схемою:
нежирну сировину + нітрит + фосфати + сіль + жирну сировину + спеції.
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ СОСИСОК, КОВБАСНИХ ВИРОБІВ
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ МЛЯВО - І НАПІВ-КОПЧЕНИХ КОВБАС
Приготування гранул
- Внести всю воду в куттер і розчинити барвники.
- Додати 2/3 частини соєвого білка від загальної кількості і перемішувати білкову суміш протягом 1 хвилини на першій швидкості обертання ножів (можливо внести барвник, якщо не внесли на першому етапі). Тепер потрібно перемішати до одержання рівномірно забарвленого гелю.
- Далі вносимо залишилися 1/3 частина білка і продовжуємо куттерование на максимальній швидкості обертання ножів до утворення гранул. Температура маси должнабуть не вище 28°С! Готову масу залишають на витримку при температурі 0-4°С приблизно на 4-6 годин.
- При необхідності, після выдержни масу можна подрібнити до потрібного розміру.
Дуже великою перевагою гранул є те, що вже через 4 години після приготування ви зможете їх використовувати. Також, якщо ви відчуваєте, що у Вас недостатньо солі в складі, ви зможете підсолювати гранули. Гранули можуть збережуться 72 години при температурі 0-4°С.
Чому варто придбати Ізолят соєвого білка саме від ТМ "Клебріг"?
- Висока якість продукції.
- Можливість вибору фасування залежності від потреб. У каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
- Гнучка система цін: чим більше одиниць придбаного товару, тим нижче ціна продукту. До того ж, на більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
- Наявність сертифіката, в якому можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
- Маркування товару та надійність упаковки.
- Можливість відправлення у день замовлення Новою поштою і по середах і п'ятницях Укрпоштою.
- Тартразин. Водорозчинний харчовий барвник для створення яскравих лимонно-жовтих продуктівТартразин дуже популярний водорозчинний барвник у харчовій, косметичній та фармацевтичній галузях промисловості. Він надає продуктам стабільне яскраве жовте забарвлення, а також у поєднанні з іншими барвниками створює низку інших кольорів - від зеленого до коричневого. Найчастіше тартразин використовують у виробництві кондитерських виробів, алкогольних та безалкогольних напоїв, макаронів, молочних виробів, сирів, кетчупів, соусів, драже, морозива, джемів, пюре у концентрації 50-100 мг/кг.Тартразин. Водорозчинний харчовий барвник для створення яскравих лимонно-жовтих продуктів