Універсальна харчова добавка Е-296. Застосування у косметології яблучної кислоти.
Яблучна кислота інакше називається оксіянтарна, гідроксибутандіова, малонова. Похідні яблучної кислоти носять назву – малаты. Крім яблук, природний вміст кислоти включає виноград, цитрусові, багато ягод, а також барбарис і горобина. І все це теж неспелом вигляді. Також яблучна кислота виявлена у вишні, сливах, помідорах, айві, кизилі, ревені і багатьох інших фруктах і овочах.
Відноситься до фруктових кислот, грає важливу роль в метаболізмі. Наприклад, вважається, що для задоволення людського організму в добовому вміст яблучної кислоти, потрібно з'їдати 3-4 яблука в день.
Отримання
Яблучну кислоту виробляють синтетичним шляхом – реакцією відновлення з винною, а також гідратацією малеїнової або фумарової кислот. Головна умова промислового виробництва – висока температура і наявність прискорюючих ферментів. Отримання здійснюється і безпосередньо з незрілих фруктів. Кристалічна яблучна кислота являє собою білий порошок з безбарвних кристалів, не має запаху, з приємним кислотним смаком, добре розчинна у воді, спирті і трохи в ефірі.
Корисний препарат в медицині
При попаданні в людський організм кислота перетворюється в малаты, які активно задіяні в обмінних процесах. Наприклад, піднімають тонус, знижують кров'яний тиск, в певних дозах рекомендується людям, схильним до гіпертонії, при нирковій недостатності та проходження спеціальних онкологічних терапій. Знаходить застосування у фармакології в якості компонента в проносних засобах і протикашльових препаратів.
Яблучна кислота виступає як каталізатор для лікарських речовин, тому по праву вважається захисницею печінки і фактично її прийом може допомогти при будь-якому медикаментозному лікуванні. Все це завдяки властивості кислоти покращувати сприйнятливість і засвоюваність препаратів організмом. Використовується в якості смакової добавки в лікарських препаратах.
Ефективна харчова добавка
- використовується в ролі регулятора кислотності в різних продуктах;
- стабілізатор та смаковий агент;
- у вигляді добавки робить смак продукту м'якшим;
- як стабілізатор перешкоджає незворотним процесам, що дуже важливо, наприклад, у молочній галузі;
- цікава своїми властивостями, що консервують;
- надає приємного присмаку напоям та продуктам;
- знижує вміст мікроорганізмів – грибків та бактерій;
- сприяє тривалому зберіганню виробів.
Особливо популярна добавка у кондитерці, виробництві соусів. Використовується у виноробстві, виробництві мармеладу, желе, пастили, морозива, напоїв із фруктовим смаком. Використовується для яблучного оцту.
При вживанні напоїв та продуктів, що містять яблучну кислоту, відзначається зниження втоми, підвищується апетит, клітинний обмін нормалізується, а кровообіг стабілізується.
Омолоджуючий засіб в косметології
Оскільки яблучна кислота є органічною, вона виявляє всі властиві даній групі кислот властивості, зокрема, здатна розчиняти клітини епідермісу. М'який вплив кислоти дозволив знайти їй застосування пілінгу, у складі багатьох ефективно очищуючих компонентів. Безпечне і ефективне видалення відмерлих клітин відкриває доступ до живих шкірних шарів, допомагає живити і підтримувати їх спеціальною косметологічною терапією. Це сприяє отриманню клітинами кисню, їх оновлення і порятунку від патогенів. Таким чином, яблучна кислота забезпечує протизапальну дію косметичних засобів зі своєю участю.
Окрема важлива властивість кислоти – її відбілюючий ефект, що важливий для позбавлення від пігментних плям і боротьби з акне. Креми, пілінги, лосьйони, сироватки, пінки з застосуванням яблучної кислоти – поширені косметичні засоби з популярних омолоджуючих, протизапальних, антицелюлітних, вибілюючих і очищувальних серій.
Застосування в побуті
Кристали яблучної кислоти володіють високою гігроскопічністю, тому їх використовують для вбирання вологи. Мішечки з кристалами розкладають у ванній, шафах, комодах, поруч з одягом і білизною в місцях, де підвищення вологості небажане.
Використовується в домашніх рецептах приготування пінки і сироватки для вмивання, пом'якшувального і освітлювального ополіскувача для волосся, домашньому засобі проти лупи, пілінгу для обличчя, приготованого своїми руками.
Чому варто придбати Яблучну кислоту саме від ТМ “Клебріг”?
- Висока якість продукції.
- Можливість вибору фасування залежно від потреб. У каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
- Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
- Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
- Маркування товару та надійність упаковки.
- Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по середах та п'ятницях Укрпоштою.
- Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінникВживання інулін сприяє зниженню рівня глюкози, холестерину й тригліцеридів у крові, зв’язує шкідливі речовини, сприяє відновленню ушкодженої стінки судин, поліпшує кровопостачання, нормалізує обмін речовин. Як пребіотик позитивно впливає на біфідобактеріальну мікрофлору ШКТ, підтримуючи життєдіяльність біфідофлори, він перешкоджає розмноженню сальмонел і колібактерій. Виявляє імуномодулювальну, протипухлинну та протизапальну активність.Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінник
- Амоній тіоціанат. Застосування в аналізіАмоній тіоціанат – це безбарвна кристалічна речовина, яка широко використовується в хімічному аналізі, органічному синтезі та інших галузях.Амоній тіоціанат. Застосування в аналізі