Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8599 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Проявник плівок, здатний позбутися плям, виникаючих на емульсії при виготовлені фото - Сульфіт натрію

Проявник плівок, здатний позбутися плям, виникаючих на емульсії при виготовлені фото - Сульфіт натрію

Сульфіт натрію (сірчанокислий натрій) – неорганічна речовина, утворена сірчистою кислотою та натрієм. Відомий з 1882 як проявник у фотографії, здатний позбутися плям, що виникають на емульсії при виготовленні фото. Пізніше було відкрито комплекснішу участь сульфіту натрію у фотографічній справі.

Стійкий при кімнатній температурі, при підвищенні починає розпадатися на сульфат та сульфід. На вологому повітрі гідратна форма може окислюватися до сульфату. У водному розчині виявляє лужну реакцію. Сильний відновник, піддається реакціям окислення під впливом: кисню повітря, перманганату калію, брому, йоду та інших.

 

Застосування Cірчанокислого натрію ТМ "Клебріг"

Фотографія

Сканим.рф - профессиональная фотолаборатория 📷 в Москве | ФотоцентрЗабезпечує безпеку проявників, компонент фіксажів та інших спецскладів. Чинить стабілізувальний вплив, не допускаючи недо- або пере прояви. Ще одна важлива роль сульфіту натрію у фотографічних розчинах полягає в тому, що він захищає органічні проявники від окиснення на свіжому повітрі. У відсутності сірчанокислого натрію розчини швидко втрачають свої якості. Наприклад, компонент процесу прояву гідрохінон спочатку перетворюється на хінон (розчин жовтіє), потім на оксихінон (стає темно-коричневим). Сульфіт натрію, навіть у невеликій кількості, уповільнює ці процеси, оскільки сам вступає у реакцію з киснем повітря, утворюючи сульфат.

 

Для висококонтрастних плівок використовуються надконтрастні проявники, наприклад, проявник ІП-3 для плівок типу «Літ»:

Розчин 1

Розчин 2

Щоб отримати робочий розчин, № 1 вливають № 2 і настоюють близько години при температурі 20ºC. Процес прояву у такому розчині займає 4-6 хв.

 

Ще кілька рецептів проявників

Как работают кинокамеры, объяснение - TheFastCodeПроявник "Кодак Д-76" вирівнювальний:

Проявник "Ільфорд 1Д-11":

Для обробки чорно-білих фотографічних матеріалів виготовляється метол-гідрохіноновий проявник:

Розчинення речовин, що входять до складу проявника, зазвичай ведуть у послідовності, що відповідає порядку цих речовин у рецептурі. При приготуванні проявника спочатку слід розчиняти речовину, що виявляє, і сульфіт і тільки після цього додавати луг. Якщо луг додати раніше сульфіту, може відбутися швидке окислення речовини, що виявляє. При застосуванні речовини, що виявляє метол, рекомендується спочатку розчинити частину сульфіту натрію, потім метол, після чого решту сульфіту. Це з інгібуючими діями сульфіту у великій концентрації. Якщо його дуже багато, розчинність металу знижується.

 

Інші галузі застосування Сульфіт натрію ТМ "Клебріг"

 • Шкіряна справа. Служить компонентом під час дублення.
 • Хімпром. Одержання йоду, каустика, віскози, синтетичних мийних засобів та пестицидів – препаратів для захисту рослин.
 • Текстильне провадження. Фарбування тканин, видалення залишків хлору після відбілювання, а також сірки з готової віскози. Зв'язуючи пофарбовані комплекси, утворює безбарвні речовини, чим допомагає регулювати інтенсивність фарбування та формувати кольорове зображення на тканині.
 • Целюлозно-паперова промисловість. Компонент, що додає еластичність целюлозної сировини.
 • Водоочищення. Служить видаленню домішок хрому в стоках, і навіть для хімічної деаерації води.
 • Будівельна галузь. Поряд із сульфатом натрію додається в будівельні суміші як протиморозний компонент, пластифікатор.

 

Застосовується для депресії сульфідних мінералів цинку

Застосовується в одному зі способів збагачення поліметалевих руд, коли руда подрібнюється, обробляється цинковим купоросом (0,9 кг/т) та сульфітом натрію (0,55 кг/т) для все тієї ж депресії мінералів цинку.

Сульфіт натрію у поєднанні з сірчаною кислотою, гідросульфітом натрію або сульфідом, ціанідом і цинковим купоросом використовується для поліметалевих руд, наприклад, мідно-свинцево-цинкових. Технологічна схема збагачення такої руди включає отримання колективного мідно-свинцево-цинкового концентрату, його подрібнення до 93-98% класу - 0,045 мм у присутності активованого вугілля, сульфіту натрію і цинкового купоросу, виділення мідно-свинцевого концентрату та його поділ.

 

 Чому варто придбати Сульфіт натрію саме від ТМ “Клебріг”?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner