Ефективний фунгіцид та невід'ємний засіб від комах - Залізний купорос
Залізний купорос – неорганічна речовина, залізна сіль сірчаної кислоти. Найбільше відомий як універсальний засіб для обробки садових і городніх культур.
Порошок з дрібних кристалів бірюзового або зеленуватого кольору. Добре розчиняється у воді. Висока частка активної речовини в порошку – до 53%. Не леткий, без запаху, кристали водної форми прозорі (безводної – непрозорі), порошок гігроскопічний. Смак металевий, сильно в'яжучий залізний. На відкритому повітрі водна форма поступово вивітрюється – втрачає воду.
Найбільш поширений спосіб – шляхом реакції сірчаної кислоти з залізним ломом, дротом, листами. А також обпалюванням піриту і деякими іншими методами, в яких сульфат заліза утворюється як побічний продукт.
Застосування Залізного купоросу ТМ "Клебріг"
Від комах-шкідників
Сульфат заліза ефективний навіть проти комах, що зимують під корою. Це можуть бути як дорослі особини, а також личинки-гусінь та яйця. Для того, щоб позбутися від настільки живучі паразитів, використовується водний розчин порошку з розрахунку 0,5 кг залізного купоросу на 10 л води. Виходить 5%-ва концентрація діючої речовини. Засобом рясно обприскують або обливають дерева, чагарники – їх стовбури і гілки до розпускання бруньок. Вторинна обробка проводиться восени, бажано в листопаді.
Для позбавлення від деяких особливо небезпечних і живучих шкідників, наприклад, яблуневої мідяниці, розчином додатково поливають грунт під деревом. Найкращий час – перші числа квітня, коли комахи вже відклали яйця, а листя ще в нирках, і бутони, що не розпустилися.
Проти мохів і лишайників
Мохи та лишайники часто покривають вікові дерева, але які ще добре плодоносять і перспективні в плані врожаю на кілька років вперед. Залізний купорос готують у вигляді 3%-ного розчину (300 г порошку на 10 л води) і обробляють їм чагарники і кісточкові (слива, вишня, черешня, абрикос). Склад в даному випадку не менш ефективний, ніж 5%-вий, використовуваний для зерняткових дерев (груша, яблуня, айва). Після обприскування розростання мохів і лишайників припиняється, і вони поступово зникають зі стовбурів. Обробку проводять ранньою весною, до розпускання бруньок та пізно восени після листопаду. Рекомендується через два тижні повторити обприскування.
Проти грибкових уражень. Грибки – небезпечні шкідники, від них дуже важко позбутися, оскільки нитки грибниці глибоко проникають в тіло рослин і там розростаються. А розмноження спорами додає складності у боротьбі з ними. Але залізний купорос показав високу результативність проти грибків. Для цього достатньо менш концентрованого розчину – 30 г порошку на 10 л води – з обробкою двічі або тричі по необхідності. Інтервал між підходами повинен становити не більше тижня.
Антисептична обробка (дезінфекція). Обробка сірчанокислим залізом потрібна для знезараження свіжих ран, тріщин в корі, дупел, отворів, сломов, порізів. Через них в стовбур дерева легко можуть проникнути мікроорганізми, що викликають гнильні процеси, а також збудники захворювань. Для розчину достатньо 100 г порошку на 10 л води. Засіб наносять прямо на відкриті пошкодження.
Заповнення нестачі залізовмісних речовин. Через брак добрив і підгодівлі у культурних рослин може розвиватися хлороз. Це захворювання виражається в зниженні активності фотосинтезу, в результаті чого кількість хлорофілу в вегетативних органах зменшується, вони втрачають зелене забарвлення і світлішають. Рослина чахне, виглядає пригніченою і хворобливою. Для розчину достатньо 30-50 г порошку на 10 л води. Обприскувати рясно з інтервалом у 4-5 дні до повного відновлення зеленого забарвлення листя. З метою профілактики використовується в 5 разів менша концентрація засобу (до 10 г).
Добрива на основі Залізного купоросу
Залізний купорос входить в склад мікродобрива під назвою хелат заліза. Його цінність полягає в тому, що залізо в ньому міститься в легко засвоюваній формі і швидко переходить до складу внутрішніх середовищ рослин. Добриво ефективно для якнайшвидшого позбавлення від хлорозу. Для приготування знадобиться:
- лимонна кислота – 2 г, які слід розчинити в 2 л теплої води;
- сульфат заліза (залізний купорос) – 8 г, також попередньо розчинений у 2 л води;
- вода – 1 л.
Обидва розчину з'єднати і перемішати, додати решту літр води. Засіб являє собою 0,5%-ную концентрацію діючих речовин в обсязі 5 л прозорого складу з помаранчевим відтінком. Отриманий розчин слід використати відразу після приготування. Успішно справляється з хлорозом садових і городніх культур.
Чому варто придбати Залізний купорос саме від ТМ “Клебріг”?
- Висока якість продукції.
- Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
- Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
- Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
- Маркування товару та надійність упаковки.
- Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.
- Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінникВживання інулін сприяє зниженню рівня глюкози, холестерину й тригліцеридів у крові, зв’язує шкідливі речовини, сприяє відновленню ушкодженої стінки судин, поліпшує кровопостачання, нормалізує обмін речовин. Як пребіотик позитивно впливає на біфідобактеріальну мікрофлору ШКТ, підтримуючи життєдіяльність біфідофлори, він перешкоджає розмноженню сальмонел і колібактерій. Виявляє імуномодулювальну, протипухлинну та протизапальну активність.Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінник
- Амоній тіоціанат. Застосування в аналізіАмоній тіоціанат – це безбарвна кристалічна речовина, яка широко використовується в хімічному аналізі, органічному синтезі та інших галузях.Амоній тіоціанат. Застосування в аналізі