Добриво з високим вмістом азоту та сірки одночасно - Сульфат амонію
Сульфат амонію, інакше – амоній сірчанокислий, неорганічна амонійна сіль сірчаної кислоти. Широко поширене добриво в сільському господарстві, важливий компонент хімічних виробництв.
Має вигляд порошку з прозорих безбарвних кристалів, іноді білих або світло-сірих, без запаху. Не токсичний. Гігроскопічність невисока, тому речовина тривалий час залишається в сухому вигляді. Розчинність у воді підвищується зі зростанням температури. Добре розчиняється у мурашиній кислоті. Не розчинний в органічних розчинниках - ацетоні, етиловому спирті, диетиловому ефірі.
При взаємодії з солями заліза, алюмінію та деякими іншими, сульфат амонію утворює подвійні солі, наприклад, алюмоаміачний галун і сіль Мора. При нагріванні до 150 ° С сульфат амонію розпадається на гідросульфат амонію з виділенням чистого аміаку.
Застосування Сульфату амонію ТМ Клебріг
Сільське господарство
Сульфат амонію ТМ Клебріг грає особливу роль у вирощуванні культурних рослин, оскільки має високий вміст азоту (21%) і сірки (24%), необхідних для зростання та розвитку. Ці елементи входять до складу амінокислот, у тому числі природним чином синтезуються рослинні білки. Амоній сірчанокислий використовується як мінеральне добриво, яке легко засвоюється культурними рослинами. Цьому сприяє важка вимиваність із ґрунту. Затребуваність добрива також пояснюється можливістю внесення у будь-яку пору року. Одночасно сульфат амонію підкислює ґрунт.
Тим не менш, сірчанокислий амоній застосовується як добрива і на кислих ґрунтах. У такому випадку, щоб регулювати кислотність ґрунту та сприяти впливу мінерального добрива, час від часу ґрунт слід піддавати вапнуванню. Так, із розрахунку на 1 ц добрива беруть 1,3 ц вапна. Інший спосіб зниження кислотного впливу – попередня нейтралізація сульфату амонію, до внесення у ґрунт.
На чорноземних типах ґрунтів при регулярному використанні сірчанокислого амонію збільшення кислотності спостерігається через 10-15 років. Однак ці типи грунтів здатні природним чином нейтралізувати зайву кислотність добрива за рахунок високого вмісту гумусу і власних буферних властивостей разом з достатньою ємністю поглинання.
На каштанових ґрунтах і сіроземах немає необхідності побоюватися застосування сульфату амонію, тому що для цих типів зайва кислотність не може бути загрозою врожайності культур через природну високу карбонатність ґрунтів.
Способи внесення
Зазвичай застосовується при основному внесенні до посіву, але використовується і як підживлення поверхнево, наприклад, для зернових озимих, пасовищ і сінокосів. Кількість добрива, а також терміни визначаються конкретними кліматичними умовами, типом ґрунтів та видом оброблюваних культур. Найчастіше – восени чи навесні.
По впливу сільськогосподарські рослини виділяють загальний вплив – це поліпшення вегетування протягом усього періоду. Майже не реагують на наявність амонію сірчанокислого: льон, жито, овес. Сильно сприйнятливі до зміни кислотності грунтів через внесення сульфату амонію: конопля, пшениця, ячмінь, кукурудза, буряк. Позитивно відгукуються на амонійно-сульфатну мінералізацію: редька, капуста та споріднені види, а також ріпак. Найкраще використовувати сульфат амонію ТМ Клебріг при вирощуванні картоплі, тому що він покращує мінеральний склад бульб, перешкоджаючи накопиченню нітратів на відміну від інших азотних добрив.
Прикладні рекомендовані норми та способи внесення сульфату амонію:
- Ріпак – при культивації до посіву 80 кг/га разом з іншими добривами. Перед цвітінням 10-40 кг/га у вигляді позакореневого підживлення.
- Гречка – при культивації до посіву 60-80 кг/га разом з іншими добривами.
- Кукурудза – при культивації до посіву 120 кг/га з іншими добривами, а після 50 кг/га після досягнення стадії випуску шести листків.
- Зернові – при культивації до посіву 60-80 кг/га з іншими добривами.
- Картопля – при культивації до посадки 80-100 кг/га разом із іншими добривами.
- Пасовища – на початку вегетації ранньою весною 80 кг/га, а потім щоразу після стравлювання тваринами, тобто перед наступною вегетацією.
- Садівництво – 50-60 кг/м2 під ягідні чагарники, залежно від виду культури.
- Овочеводство – залежно від виду рослини із розрахунку на м2: капуста різних сортів – 40-75 г; редька – 35 г; редис - 30 г, ріпа - 25 г, петрушка і щавель - по 40 г, кабачки, гарбуз, морква - по 35 г, помідори - до 45 г, ін овочі - до 50 г.
Чому варто придбати Сульфат амонію саме від ТМ “Клебріг”?
- Висока якість продукції.
- Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
- Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
- Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
- Маркування товару та надійність упаковки.
- Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.
- Ефективний засіб для видалення вапняного нальоту: ідеальне рішення для чорних раковин та інших поверхоньШукаєте, як швидко та ефективно позбутися вапняного нальоту? Наш засіб Limescale Cleaner від Klebrih Chem для видалення вапняного нальоту забезпечує миттєвий результат і тривалий захист. Ідеально підходить для чорних раковин, кухонь і ванних кімнат. Замовляйте якісний продукт вже сьогодні та забудьте про наліт надовго!Ефективний засіб для видалення вапняного нальоту: ідеальне рішення для чорних раковин та інших поверхонь