Продавець Клебріг - Гіпермаркет хімічної продукції розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9864 відгуків
Клебріг - Гіпермаркет хімічної продукції
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Калийное удобрение - Сульфат калия

Калийное удобрение - Сульфат калия

Чистий сульфат калію, без домішок, практично не зустрічається. У промисловості його виробляють реакцією обміну хлориду калію і різних сульфатів. Найбільш чистий калій сірчанокислий отримують дією сірчаної кислоти на твердий хлорид калію.

Білий порошок, що складається з безбарвних кристалів, можливо з жовтуватим відтінком. Добре розчинний у воді, при нагріванні розчинність підвищується. Не розчиняється у лугах і спирті. Виявляє типові властивості солі двохосновної кислоти – утворює кислі солі, вступає в з'єднання з розчинними сполуками барію і т. д.

Переваги сірчанокислого калію:

  • універсальність – застосуємо для будь-яких культур;
  • покращує склад ґрунтів – збагачує відсутніми калієм і сіркою, оптимізує рН;
  • зручність використання – підходить під всі способи внесення для будь-яких грунтів;
  • дає хороші результати, гарантуючи підвищену врожайність, поліпшує смак і зовнішній вигляд плодів, забезпечує більш великий урожай;
  • безпека – не містить хлору;
  • підвищує імунітет рослин, опірність хворобам, впливу холодів;
  • доступна ціна і доведена багатьма десятиліттями ефективність;
  • високий вміст калію – близько 50% калію.

 

Застосування Сульфату магнію ТМ "Клебріг"

Сільське господарство

Використовується як висококонцентроване універсальне добриво, підходить практично під всі культури. Забезпечує необхідною кількістю калію і сіркою рослини, чутливі до хлору. До них відносять хлорофобні культури, в першу чергу, картоплю, гречку, цибулю, огірки, тютюн, льон, виноград, цитрусові. Застосовується як у відкритому грунті, так і в закритому (в теплицях).

Подсолнечник Запорожский 28, цена 980 грн - Prom.ua (ID#325412713)Сульфат калію додається при основному внесенні, в системах поливу або в сухому вигляді, найчастіше для овочів.

Способи внесення – під корінь при скопуванні або обприскуванням по листу, але більш ефективним вважається внесення безпосередньо в грунт.

Рекомендується для збагачення бідних калієм дерново-підзолистих і торфових ґрунтів. Для чорнозему ефективний для підживлення культур, які споживають багато калію – під буряки, соняшник, коренеплідні, плодові та овочеві. А також сірки – капуста, бруква, турнепс, бобові.

Сірчанокислий калій комбінується з іншими добривами – азотними і фосфорними. У поєднанні з вапном дія калію сірчанокислого підвищується.

При впливі на сільськогосподарські рослини надає благотворний вплив на утворення в них цукрів і вітамінів, допомагає підготуватися до зимівлі садовим, декоративним культурам, балконних і кімнатним. Сприяє кращому збереженню врожаю, зберігаючи його від гнилі.

Оскільки калій сірчанокислий має слаболужне середовище, його додавання допомагає впоратися з підвищеною кислотністю ґрунтів, забезпечує нейтралізацію. Зниження кислотності покращує засвоєння рослинами мікро - і макроелементів. Може вноситися навесні, восени, а також протягом року по технології обробітку. Мінімальна доза внесення добрива 20-25 г на 1 м2.

В процесі підгодівлі в грунті утворюють борозенки глибиною 6-8 см з боків рослини для добрива з розрахунку 50-100 г/м2. Плодовим і чагарниковим культурам потрібно більше сірчанокислого калію – 150-300 і 100-120 г/м2 відповідно. При використанні сульфату калію слід керуватися рекомендаціями обробітку кожної окремої культури. Так, є рослини, які не можуть обійтися без нього. Наприклад, бобові, хрестоцвіті, багато коренеплідні, плодові і чагарники.

При застосуванні сухого порошку його або розкидають по ділянці, або закладають в грунт на глибину, на якій імовірно будуть розташовуватися коріння. Дерева рекомендується удобрювати крізь отвори в грунті під кутом 45° до коріння.

Не рекомендується поєднувати сульфат калію з крейдою або карбамідом, таке з'єднання не дасть ніякого ефекту. Також зазвичай його не додають у ґрунт, якщо вже використовувалися гній або компост.


Рекомендації для підгодівлі окремих культур

Овощи, которые стоит посадить рядом друг с другом. | Дачный сад и огород |  Growing vegetables, Plants, VegetablesТомати. Сірчанокислий калій благотворно позначається на смакових якостях та стані помідорів. Доза – 20 г/м2. Можна комбінувати з іншими добривами.

Огірки. Відомо, що для одержання 100 ц огірків потрібно 44 кг сухого сульфату калію. Внесення здійснюється кілька разів на сезон: передпосадкове додавання в ґрунт (100 г на сотку), через 2 тижні після посадки (200 г на сотку), після початку цвітіння (400 г на сотку).

Коренеплоди. Картопля, морква, буряк споживають 30 г/м2.

Капуста зелень. При скопуванні додається 25-30 г/м2.

Ягідні чагарники. Це малина, смородина, барбарис, глоду. Внесення проводиться в ґрунт із розрахунку 20 г/м2.

Виноград. Підживлення застосовується у три етапи у дозі 20 г/м2.

Плодові дерева. Порошкове добриво насипають під час посадки дерева в яму або в межах ствольного кола, в дозі 200-250 г/м2.

Полуниця, суниця. Термін внесення – під час цвітіння, доза – 15-20 г/м2.

Картопля. Внесення здійснюється під час скоплення ґрунту, доза – 30-35 г/м2.

Не є токсичною сполукою, проте при попаданні на шкіру, очі або при проковтуванні може викликати роздратування.

 

Чому варто придбати Йодид калію саме від ТМ “Клебріг”?

  • Висока якість продукції.
  • Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
  • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
  • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
  • Маркування товару та надійність упаковки.
  • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner