Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8684 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Червона кров'яна сіль для креслень та фотографії

Червона кров'яна сіль для креслень та фотографії

Червона кров'яна сіль - це хімічна сполука, яка існує у вигляді яскраво-червоної солі за стандартних умов температури та тиску. Кожна молекула фериціаніду калію складається з трьох позитивно заряджених катіонів калію та одного аніону фериціаніду. Можна відзначити, що координаційна структура аніону фериціаніду октаедричного.

Відомо, що червона кров'яна сіль розчинна у воді. Також можна відзначити, що ферриціанід калію слабо розчинний у спирті, а також розчинний у деяких кислотах. Спочатку це з'єднання застосовувалося насамперед у фарбувальній промисловості для отримання ультрамаринових барвників. Відомо, що за стандартних умов температури та тиску фериціанід калію існує у формі темно-червоних кристалів.

Червона кров'яна сіль може бути отриманий у промислових масштабах шляхом одержання розчину фероціаніду калію та пропускання через нього газоподібного хлору. Коли газоподібний хлор пропускають через розчин фероціаніду калію, утворюється ферриціанід калію червоного кольору. Ця сполука продовжує відокремлюватися від розчину фероціаніду калію.

 

Використання Червоної кров'яної солі ТМ "Клебріг"

Креслення та фотографії

З'єднання широко використовується в малюванні креслень і фотографії (процес цианотипии). Деякі процеси тонування фотодруку включають використання феррицианида калію.

Феррицианид калію використовувався в якості окислювача для видалення срібла з кольорових негативів і позитивів під час обробки, цей процес називається відбілюванням. Оскільки відбілювачі на основі феррицианида калію не шкідливі для навколишнього середовища, недовговічні і здатні виділяти газоподібний ціаністий водень при змішуванні з високими концентраціями та обсягами кислоти. У кольорової літографії феррицианид калію використовується для зменшення розміру кольорових точок без зменшення їх кількості, як свого роду ручна корекція кольору, звана точковим травленням. Він також використовується в чорно-білій фотографії з тіосульфатом натрію (гіпо) для зменшення щільності негативу чи желатинового срібного відбитка, де суміш відома як відновник Фармера; це може допомогти компенсувати проблеми, пов'язані з передержкой негативу, або зробити світлі ділянки на відбитку яскравіше.

 

Індикатор

Феррицианид калію також є одним з двох сполук, присутніх в индикаторном розчині ферроксила (поряд з фенолфталеїном), який стає синім (берлінська лазур) в присутності іонів Fe2 +, і тому його можна використовувати для виявлення окислення металів, яке призведе до іржі. Можна розрахувати кількість молей іонів Fe2 + з допомогою колориметра з-за дуже інтенсивного кольору берлінської синню.

Феррицианид калію часто використовується у фізіологічних експериментах як засіб збільшення окислювально-відновного потенціалу розчину. Таким чином, він може окислювати відновлений цитохром у інтактних ізольованих мітохондріях. Дитионит натрію зазвичай використовується в якості відновлюючого хімічної речовини в таких експериментах.

Червона кров'яна сіль використовується для визначення потенціалу відновлення тривалентного заліза в зразку (екстракт, хімічна сполука тощо). Таке вимірювання використовується для визначення антиоксидантних властивостей зразка.

Феррицианид калію є компонентом багатьох амперометричних біосенсорів в якості агента перенесення електронів, замінюючи природний агент перенесення електронів ферменту, такий як кисень, як і фермент глюкозооксидаза. Він використовується в якості цього інгредієнта у багатьох наявних у продажу глюкометри для діабетиків.

 

Інші використання Червоної кров'яної солі ТМ "Клебріг"

 • Деякі важливі області застосування червоної кров'яної солі перераховані нижче.
 • Одне з найбільш помітних застосувань феррицианида калію - це процес цианотипии, де він використовується в процесах друку, які дають блакитно-голубі відбитки.
 • Також відомо, що це з'єднання має різні застосування в області фотографії. Наприклад, відомо, що у багатьох процесах тонування фотодруку використовується феррицианид калію.
 • Феррицианид калію також можна використовувати в якості окислювача для видалення срібла з певних кольорових негативів і кольорових позитивів.
 • Цей склад також може бути використаний при загартування заліза і сталі.
 • Нанесення покриття часто виконується з використанням цієї сполуки в якості одного з сировинних матеріалів.
 • Відомо також, що феррицианід калію використовується при фарбуванні вовни.
 • Це з'єднання також використовується в якості лабораторного реактиву. Багато органічних реакцій проводиться з використанням цієї сполуки в якості м'якого окислювача.
 • Крім цих застосувань, можна також відзначити, що червону кров'яну сіль можна використовувати в якості агентів переносу електронів у багатьох типах амперометричних біосенсорів.
 • Компаунд також використовується для зміцнення заліза і сталі, в гальваніці, фарбуванні вовни, в якості лабораторного реагенту і в якості м'якого окислювача в органічній хімії.
 • Це окислювач для ненасичених органічних субстратів. Це корисний окислювач при каталітичному дигідроксилировании.

 

Чому варто придбати Червону кров'яну сіль саме від ТМ “Клебріг”?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner