Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8685 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Динатрієва та Тетранатрієва сіль. У чому різниця між цими карбоновими кислотами ЕДТА?

Динатрієва та Тетранатрієва сіль. У чому різниця між цими карбоновими кислотами ЕДТА?

Етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА) є амінополікарбоновою кислотою. Це біла водорозчинна тверда речовина широко використовується для зв'язування іонів заліза і кальцію. Він пов'язує ці іони як гексадентатний ( «шестизубий») хелатуючий агент. ЕДТА існує у вигляді декількох солей, зокрема ЕДТА динатрію, едетату натрію кальцію і ЕДТА тетранатрію. Існує в формі білого кристалічного порошку, які добре розчиняються у воді і лугах, проте погано розчиняються в спирті.

 

 

Динатрій ЕДТА – це форма ЕДТА, яка синтезується як побічний продукт при виробництві ЕДТА та сполуки, що складається з двох катіонів натрію, пов'язаних з формами ЕДТА, відомого як динатрій ЕДТА. Ця різниця у складі також призводить до різниці в pH, оскільки встановлено, що Динатрій EDTA має pH нижче 7, зазвичай він коливається від 4 до 7. EDTA добре відомий хелатуючим агентом через його здатність зв'язуватися з металами.

Динатрій ЕДТА міститься у більшості продуктів нашого повсякденного використання через його властивості діяти як хелатуючий агент, оскільки він зв'язується з іонами металів та зупиняє корозію на пакувальному матеріалі.

 

 

Тетранатрієм ЕДТА зазвичай скорочено називають етилендіамінтетраоцтову кислоту, а також може позначатися як тетранатрієва сіль. Вона призначена для зниження реакційної здатності іонів металів у виробництві. Катіони тетранатрію являють собою форму ЕДТА, синтезовану як побічний продукт при його виробництві, при цьому утворюється з'єднання, що складається з чотирьох катіонів натрію. Різниця у складі також призводить до різниці у pH. Виявлено, що тетранатрієва сіль має pH вище 7; зазвичай, він знаходиться в діапазоні від 10 до 11.

Тетранатрій ЕДТА відомий як водорозчинний інгредієнт, і він в основному використовується як хелатуючий агент у продуктах особистої гігієни та в косметиці через його специфічну здатність конфісковувати іони металів і обмежувати їх вихідною формулою і виводити їх з ладу для реакції з будь-яким іншим елементом. Ця здатність також призводить до пом'якшення води, а також її стабілізації при впливі зовнішнього середовища, запобігаючи росту мікробів. 

 

 

Різниця між Динатрієм EDTA і Тетранатрієм EDTA 

 • Форма ЕДТА, яка утворюється як побічний продукт при його виробництві і складається з двох катіонів натрію, відома як Динатрієва сіль. Беручи до уваги, що форма ЕДТА, яка утворюється як побічний продукт при його виробництві, і з'єднання, що складається з чотирьох катіонів натрію, відома як Тетранатрієва сіль.
 • Зазвичай pH Динатрієвої солі коливається від 4 до 7, але зазвичай її pH нижче 7; з іншого боку, pH Тетранатрію зазвичай знаходиться в діапазоні від 10 до 11, але виявлено, що він має pH вище 7.
 • Динатрій діє як кислота через низький pH при взаємодії із з'єднаннями, тоді як Тетранатрій діє як основа в своїх реакціях через високий pH.
 • Динатрій складається з двох катіонів натрію; На противагу цьому Тетранатрій складається з чотирьох іонів натрію.
 • Чотири негативно заряджених атома кисню в Динатрії пов'язані тільки з двома атомами натрію, тоді як чотири негативно заряджених атома кисню в Тетранатрію пов'язані з чотирма атомами натрію.
 • Хімічна формула Динатрію представлена ​​як C10H14N2Na2O8; хімічна формула Тетранатрію представлена ​​як C10H14N2Na4O8.

 

 

Чому варто придбати Динатрієву або Тетранатрієву сіль саме від ТМ “Клебріг”?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner