Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9380 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Обробка дерева: захист від зовнішніх впливів за допомогою Біхромату Натрію і Мідного купоросу

Обробка дерева: захист від зовнішніх впливів за допомогою Біхромату Натрію і Мідного купоросу

Одне з найбільш розповсюджених застосувань комплекту Біхромату натрію і Мідного купоросуобробка дерева при будівництві і перед фарбуванням. Найбільш поширеними проблемами в цих процесах є:
1. Максимальне продовження терміну служби і надійності деревини балок, брусів, штахетника, інших дерев'яних деталей.

2. Усунення можливості попадання вологи і внаслідок здуття покриття, утворення його нерівностей і лущення.

Як же вирішити ці проблеми за допомогою двох компонентів, які пропонує вашій увазі ТМ "Клебріг"? Розглянемо кілька основних моментів, які не просто описують процес роботи з Біхроматом Натрію і Мідним купоросом, але і пояснюють принцип їх дії.

Переваги Біхромату Натрію і Мідного купоросу в процесі обробки деревини:

-обидві речовини є сильними антисептиками завдяки своїм хімічним властивостям і підсилюють дію один одного

-підвищені параметри вбирання, адгезії розчинів антисептиків по відношенню як до вологих поверхнях сирої ділової деревини, пиломатеріалів, так і до просушеним елементів будівельних конструкцій, зовнішньої, внутрішньої обробки будівель, у тому числі тих, що експлуатуються в процесі повторної обробки

-низькі норми витрати антисептичних матеріалів на один квадратний або кубічний метр захищаються деревних поверхонь

-довговічність антисептичного покриття, збереження знезаражуючих властивостей для максимального збільшення періоду експлуатації конструкцій з деревини до настання строку необхідності повторної обробки.

Найбільш поширений спосіб захисту деревини від гниття – просочення антисептиком. Термін служби обробленої деревини залежить від складу антисептика і глибини проникнення розчину.

  • перед будь-якою обробкою дерево повинно бути добре просушене;

  • приступаючи до нанесення синтетичного антисептика, обов'язково надіньте маску, рукавички і захисні окуляри, щоб мінімізувати шкідливий вплив хімічних речовин на організм;

  • при нанесенні захисного складу особливу увагу приділяйте торцевим поверхням, місць з'єднання, розрізах;

  • наносити другий шар можна після висихання першого.

Водний розчин Біхромату натрію є хорошим засобом для просочення несучих балок підлоги, нижніх вінців і т. п., схильних до вогкості дерев'яних конструкцій. У процесі приготування розчину і нанесення його на дерево треба використовувати гумові рукавички і стежити, щоб розчин не попадав на шкіру, так як біхромат є сильним окислювачем.

А ось після нанесення і висихання розчину ця речовина стає абсолютно безпечним. Дерево після такої обробки набуває зеленуватий колір, що відбувається в результаті хімічної реакції біхромату з деревиною. Утвориться окис хрому надійно захищає не тільки від гниття, а й від поразки дерева личинками комах.

Найчастіше для обробки дерева застосовують рецепт так званого "німецького" купоросу.

Застосовують німецький купорос, в тому числі для обробки паль портових споруд і дерев'яних паль будівель, що зводяться на перезволожених грунтах. Це — найбільш ефективний і при цьому екологічний антисептик.

Антисептик для дерева своїми руками з купоросу повинен враховувати певні пропорції речовини, розрахований на бажаний обсяг готової суміші. Потрібно підготувати хімічні компоненти:

-мідний купорос (50% складу сухої частини)

-біхромат натрію (50%)

-вода (у співвідношенні сухі речовини 1 кг/9 л. води)

-столовий оцет 9% (1000 мл води/5.5 мл оцту).

Процес приготування пасти на основі купоросу включає змішування сухих компонентів в однаковому кількісному співвідношенні. Поліпшити розчинення речовин до необхідної консистенції, допоможе підігрів води до 50°С. Зроблена паста ретельно перемішується, і готова до застосування.

Правила приготування повинні враховувати заходи безпеки, адже отриманий антисептик — токсичний. Слід уникати потрапляння розчину на шкіру і слизові оболонки. Доцільно використовувати спеціальну захисну одяг, окуляри, респіратор.

Сподіваємося, що наша стаття була корисною для вас! Більше інформації про застосування хімреактивів у багатьох сферах побуту, сільського господарства, промисловості та інших, можна прочитати в статтях нашого сайту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner