Декстрин для риби, клею і скла. Як застосовувати?
ДЕКСТРИН ДЛЯ КЛЕЮ
Приготування декстринового клею зводиться до засипки у воду порошку і розмішування його до зникнення грудочок. Клей з декстрину не застигає, його можна розбавляти водою. Але суха плівка з клею надмірно крихка і має невисоку адгезію до поверхні склеюваних матеріалів. Введення 1-2% гліцерину підвищує еластичність клейової плівки, а добавка 1% бури збільшує адгезію клею.
Із синтетичних клеїв найбільш широко використовується полівінілацетатна дисперсія (водна дисперсія-золь полівінілацетату), яка надходить у продаж під назвою «Клей ПВА». За зовнішнім виглядом це в'язка, сметаноподібна рідина молочно-білого кольору, без грудок і механічних забруднень, іноді зі слабким запахом оцту.
Клей володіє вийнятково високою адгезією до палітурних матеріалів, високою еластичністю клейової плівки, прозорістю в тонкому шарі, відсутністю неприємного запаху, зручністю в роботі (він має стабільні властивості, в'язкість можна легко знизити додаванням води), не піддається бактеріальному розкладанню.
Швидке «схоплювання» клею при ручних палітурних процесах зумовлює ускладнення в роботі: сумісні склеювані деталі майже неможливо роз'єднати без руйнування їх поверхні (папір при цьому рветься). Тому при використанні клею необхідно з особливою ретельністю виконувати операції, що передують склеюванню.
Клей використовується для заклеювання корінців зшитих книжкових блоків, клейового безшвейного скріплення, приклеювання форзаців, виготовлення палітурних кришок.
Властивості декстринового клею:
- Поверхні, які підходять для нанесення: папір, картон, дерево, фарфор, скло і т. д.
- Способи нанесення: ручне або автоматичне
- Робоча температура +15 до +30 градусів за Цельсієм
- Час фіксації становить до 15 секунд, а остаточного висихання — до 5 хвилин
- Запах відсутній
- Продукт екологічно безпечний, поставляється в сухому вигляді і готовий до використання після розведення водою, пластичність готового клею залежить від кількості води
- Клей з кукурудзяного декстрину сумісний з ПВА, латексними і силікатними клеями
ДЕКСТРИН ДЛЯ РИБОЛОВЛІ
Рецепти технопланктона для лову товстолобика
Існує безліч пристосувань для успішної риболовлі. Щоб упіймати максимальну кількість риби, були винайдені різні снасті, приманки, що дозволяють підлаштуватися під певний вид риб. Одним з популярних видів риб вважається товстолобик. Представник родини прісноводних є бажаною здобиччю для будь-якого риболовлі. Зловити рибу можна з допомогою технопланктона.
Що собою являє технопланктон
У недалекому минулому ніхто і не замислювався про застосування технопланктона. Це унікальна суміш, що складається з найдрібніших частинок корму, яка пресується в таблетки (виготовлені у вигляді бочок і мають отвори для оснащення). Потрапляючи у воду, дрібні компоненти починають розчинятися, утворюючи каламутну хмару. Товстолобик любить даного роду їжу і моментально реагує на частування.
Характеристика технопланктона
Розміри технопланктона для лову товстолобика можуть варіюватися від великих до менших. Все залежить від обраної оснастки. Суть процесу полягає в тому, що барило з приманкою кріпиться на гачки. Змішуючись з водою, суміш починає розпливатися і товстолобик, захоплюючи їжу, проковтує разом з нею і гачки.
Перевагою даної приманки є її універсальність. Суміш підходить для використання в ставках, річках та інших водних просторах.
Компоненти технопланктона
Займаючись приготуванням суміші, головне - не перестаратися і не перевантажити складу технопланктона для лову товстолобика. Для позитивного результату достатньо використовувати 3-4 компоненти.
Основні інгредієнти представлені такими складовими частинами:
Наповнювач - за основу береться борошно з вівсянки, кукурудзяна, гречані крупи, а також може бути використаний горох або пшоно. Маса може бути «розбавлена» з допомогою печива, панірувальних сухарів та інших інгредієнтів (також перемелених з допомогою кавомолки). Щоб не помилитися, рекомендується використовувати всі продукти в однакових пропорціях.
Основа для скріплення - декстрин.
Ароматизатор - існує два види добавок: рідкі та сухі. Вибір завжди залишається за покупцем. Товстолобик любить солодкі аромати (частини меду, ванілі, карамелі та інших добавок).
Борошно з рисової крупи - рекомендується до додаванню, якщо суміш швидко розчиняється.
Рідина - вода використовується, якщо отримана суміш погано скріплюється (в процесі пресування).
Готуючи суміш, рибалка повинен дивитися по ситуації: якщо бочонок НЕ скріплюється, то слід додати рідину, в зворотному випадку доцільно використовувати крохмаль або борошно. Довівши технопланктона до готовності, можна сміливо вирушати на риболовлю.
Переваги технопланктона
Застосування даного роду приманки має свої плюси. До переваг використання суміші слід віднести:
-привабливий аромат, звертає увагу риби;
-можливість лову інших видів риб на цю приманку;
-унікальний склад сприяє утворенню в каламутній воді хмари, яке, безсумнівно, сподобається товстолобикам.
Яку рибу можна ловити на технопланктон з декстрином
Так як основний принцип дії діжок з технопланктона - помутніння від приманки, завдяки наявності дрібних частинок у складі суміші, всі види риб, які люблять цей спосіб годування, «клюнуть» на цю приманку. Тому рибалка може розраховувати зловити не тільки товстолобика, але і карася, коропа, сазана, підлящика, окуня і багато інших видів риби.
Щоб рибалка пройшла максимально ефективно, слід брати до уваги сезон, в якому здійснюється риболовля, а саме: підбирати компоненти суміші, найбільш відповідні до даного часу року. Так, ловля товстолобика навесні на технопланктон залишається актуальною, потрібно лише трохи підкоригувати складу приманки і з упевненістю вирушати на риболовлю.
Приготування технопланктона своїми руками
Будь-який бажаючий може зайнятися виготовленням технопланктона для лову товстолобика. Основний елемент, який необхідний в роботі - це прес, завдяки якому виходять бочки. Його можна спорудити самостійно перед тим, як зібратися зробити технопланктон для лову товстолобика. Для цього знадобиться відрізок металевої труби з отворами, які будуть розташовані на однаковій відстані, у них вставляються гвинти (фіксатори конструкції). Далі гвинти комплектуються гайками, і в трубу поміщається ємність з аромовставками. На завершальному етапі слід тільки заповнити конструкцію приготованою сумішшю.
Технопланктон на товстолобика своїми руками обійдеться набагато дешевше риболовлі. Крім того, ви зможете експериментувати зі складом суміші і прийти до свого ідеального варіанту. Процес приготування приманки не займає багато часу і не вимагає особливих умов зберігання.
Все що потрібно - придбати необхідні продукти і правильно приготувати суміш.
Рецепти технопланктона для лову товстолобика
Розглянемо популярні рецепти приготування технопланктона.
Для відтворення класичного варіанту суміші знадобляться наступні інгредієнти:
борошно, зроблене з гречки і вівсянки - 200 г, декстрин - 400 г;
сухарики - 200 г;
солодкий сироп на основі цукру (сполучний елемент, що скріплює всі компоненти).
Процес приготування займе кілька хвилин: всі сухі інгредієнти потрібно змішати і додати сироп.
В склад бойлів можуть входити крохмаль, декстрин, харчові барвники, подрібнені злакові, рибне борошно, сполучні, харчові ароматизатори, різні смакові добавки, пластифікатори і консерванти.
Основою насадки є борошно (пшенична, соєва, кукурудзяна, ячмінна або рибна). В якості сполучних компонентів для нерозчинних бойлів використовують яйця або яєчний порошок. Для розчинних - буряковий маляс, цукровий, фруктовий або кукурудзяний сироп, крохмальну патоку.
До речі, всі ті ж любителі риболовлі відзначають, що цю насадку люблять всі коропові (вусач, амур, лящ і карась).
Отже, приступимо до приготування бойлів. Нам необхідно взяти 30 відсотків макухи і ретельно подрібнити або перемолоти. Потім додати по 20 відсотків меленої сої або соєвого борошна, манки і молочного порошку. Наостанок - десять відсотків декстрину.
Для приготування суміші нам знадобляться два яйця, які збиваємо вручну в окремому посуді. Далі по черзі всипаємо туди всі компоненти. Ретельно перемішуємо суміш до утворення з неї тіста. Тісто розкачуємо на ковбаски і ріжемо їх на кубики. Після цього додаємо кубики в киплячу воду і варимо 2-3 хвилини, поки вони не почнуть спливати. Дістаємо з окропу і викладаємо на чисту ганчірку. В якості ароматизаторів можна використовувати часник, карамель, мед, ванільний цукор і так далі. Запам'ятайте, що розмір і склад насадки залежить від типу водойми, де ви будете рибалити і розміру риби, яку плануєте ловити. Тому, щоб знайти оптимальний рецепт, вам доведеться поекспериментувати зі складом, запахом і розміром бойлів.
Також Декстрин кукурудзяний ТМ "Клебріг" застосовують в інших сферах:
-підсилювач хрусту для харчової промисловості, у тестах для харчових продуктів, покриттях і глазурі (INS номер 1400)
-агент обробки і покриття текстилю для збільшення ваги і твердості текстильних тканин
-загущувач і сполучний агент у фармацевтичних препаратах та покриттях для паперу
-піротехнічне сполучна і пальне; це додається до феєрверків і бенгальським вогнів, дозволяючи їм затвердіти у вигляді гранул або «зірочок»
-стабілізуючий агент для деяких вибухонебезпечних азид металів, особливо азиду свинцю (II)
Чому варто придбати Декстрин кукурудзяний саме від ТМ "Клебріг"?
-Висока якість продукції.
-Можливість вибору фасування залежно від потреб. У каталозі нашого сайту за покликанням ви можете придбати зручний для вас варіант.
-Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижче ціна продукту. До того ж, на більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
- Наявність сертифікату, в якому можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
-Маркування товару та надійність упаковки.
-Можливість відправлення у день замовлення Новою поштою і щоп'ятниці Укрпоштою.
- Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінникВживання інулін сприяє зниженню рівня глюкози, холестерину й тригліцеридів у крові, зв’язує шкідливі речовини, сприяє відновленню ушкодженої стінки судин, поліпшує кровопостачання, нормалізує обмін речовин. Як пребіотик позитивно впливає на біфідобактеріальну мікрофлору ШКТ, підтримуючи життєдіяльність біфідофлори, він перешкоджає розмноженню сальмонел і колібактерій. Виявляє імуномодулювальну, протипухлинну та протизапальну активність.Інулін. Харчове волокно, пребіотик, жиро- і цукрозамінник
- Амоній тіоціанат. Застосування в аналізіАмоній тіоціанат – це безбарвна кристалічна речовина, яка широко використовується в хімічному аналізі, органічному синтезі та інших галузях.Амоній тіоціанат. Застосування в аналізі