Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Добриво грунту і рослин цинком. Цинк моно і гептагідрат

Добриво грунту і рослин цинком. Цинк моно і гептагідрат

Сульфат цинку - сіль цинку і сірчаної кислоти. Для нього характерне існування трьох кристаллогідратів: моно-, гекса- і гептагідрат. Останній зустрічається частіше ніж інші.


Сульфат цинку являє собою безбарвні прозорі призматичні кристали або дрібнокристалічний порошок в'яжучого смаку, без запаху. Є цинковою сіллю сірчаної кислоти. На повітрі вивітрюється. Дуже легко розчинний у воді, практично не розчиняється в етанолі, повільно розчинний у гліцерині. Водні розчини мають кислу реакцію. Слабкі розчини цинкового купоросу мутніють при гідролізі внаслідок виділення осаду.

Ми піклуємося не тільки про якість продукції, яку Ви купуєте, але і про те, щоб ви отримали достатньо інформації про обраний Вами товар. ТМ "Клебріг" піклується про максимальну доступність і точність інформації, щодня створюючи ще більше фото та описів до кожної позиції. Ми сподіваємося, що ви оціните наші старання і не залишите без уваги. Кращий показник цього - Ваші вдячні відгуки. Скористайтесь можливістю поділитися своїми враженнями після покупки. Завдяки цьому, ми вдосконалюємо свою роботу кожен день! Пам'ятайте: великі зміни починаються з маленьких кроків!

 

Сульфат Цинку Гептагідрат

Сфери застосування

 • У сільському господарстві сульфат цинку додають в корми тваринам (джерело цинку).
 • Також розчином цинку обробляють поверхні, пошкодженні через зростання моху.
 • У шкіряній промисловості сульфат цинку - протрава, а також сприяє фарбуванню шкіри.
 • У хімічній промисловості - для отримання сполук цинку, при виробництві віскозного волокна, мінеральних фарб. У целюлозно-паперовій промисловості - як відбілювач паперу, для виробництва білого пігменту літопона.
 • в металургії для збагачення руд і гальваніки.
 • Часто сульфат цинку гептагідрат застосовують в пивоварінні для підтримки оптимального стану дріжджів й ефективності бродіння.

 

Цинк гептагідрат ТМ Клебріг як добриво

Сульфат цинку - цинкове, сірчановмістке добриво. Отримують в основному шляхом розчинення сірчаною кислотою різних матеріалів, що містять цинк і окис цинку. Це добриво з високими показниками ефективності і найширшою сферою застосування в аграрному секторі.


Застосовується для:

 • підвищення врожайності сільськогосподарських культур;
 • для зміцнення імунітету у рослин;
 • підвищення їх стійкості при негативному кліматичному впливі;
 • обробки насіннєвого матеріалу з метою запобігання його псування, появи цвілі на ньому й інших небажаних утворень;
 • для обробки всього спектра аграрних культур (овочеві, коренеплідні, плодові дерева, кущові ягідні, декоративні рослини).

Ефективно на всіх різновидах грунтів сільськогосподарського призначення, особливо на грунтах з нейтральними властивостями, а також на слаболужних і карбонатних грунтах. Ефективне внесення цієї солі цинку для добрива нейтральних або слабокислих грунтів, а для кислого грунту - недоцільно.
Також для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур в період вегетації, вміст цинку 18-22%. Сульфат цинку застосовується для підвищення родючості грунту в якості добрива, що містить цинк та сірку.

 

Вплив на сільськогосподарські культури

Цинк сірчанокислий семиводний благотворно впливає на ріст і розвиток багатьох сільськогосподарських культур:

 • Кукурудза. Підвищується кормова цінність.
 • Жито овес, яра пшениця. Збільшується продуктивність колоса, підвищується вміст фосфору в зерні.
 • Салат. Збільшується врожайність, накопичується більше аскорбінової кислоти і хлорофілу.
 • Клевер. Збільшується зелена маса.
 • Цукровий буряк. Збільшується урожай коренеплодів.
 • Кормовий буряк, льон. Якісно і кількісно покращується вихід насіннєвого матеріалу. У льону зростає вихід довгого волокна.

 

Ви можете дізнатися про ще одне чудове добриво для саду- Борну кислоту.

Застосування Сульфат цинку Моногідрату:

 

Добавка для домашньої худоби

Худоба, така як свині, корови, кури та інші тварини, потребують достатньої кількості цинку, щоб уникнути наслідків дефіциту цинку. Залежно від ситуації його можна використовувати в кормах для тварин, в добривах, і в складі сільськогосподарських аерозолів.


Контроль і пригнічення росту моху на даху

Сульфат цинку, як і багато інших з'єднань цинку, можна використовувати для контролю і придушення росту моху на дахах, і він використовується для цієї мети як в комерційних, так і в житлових приміщеннях, часто як компонент мила для чищення дахів і протимохових/протигрибкових засобів.


Пивоваріння

Сульфат цинку також зазвичай використовується в якості добавки цинку в процесі пивоваріння. Цинк - необхідна поживна речовина для поліпшення здоров'я і продуктивності дріжджів. Це частіше зустрічається в сильно алкогольному пиві, в якому використовуються зерна, що не містять великої кількості натурального цинку, оскільки це доводить дріжджі до межі ферментації і вимагає правильного харчування для забезпечення стабільних результатів.

 

Сульфат цинку Моногідрат як добриво

Гранульований продукт підходить для внесення безпосередньо в грунт або окремо, або в суміші з кількома поживними речовинами, наприклад, для просапних культур, деревних культур і цукрового очерету.


Препарати з вмістом від 25% цинку безпосередньо впливають на:

 • ростові й обмінні процеси;
 • забезпечують приріст надземної частини;
 • сприяє накопиченню в плодах і коренеплодах цукру, вітамінів (особливо аскорбінової кислоти), сирого протеїну, в зеленій масі хлорофілу;
 • прискорює дозрівання, підвищує лежкість врожаю.

 

Дозування

Середні параметри дозування поливального розчину добрива - 1 ст. л. препарату на 9-10 л теплої води. На кожен кущ городніх культур витрачають приблизно 0,5-1 л готового робочого розчину.
Рекомендовані норми дозування сульфату цинку для позакореневого обробки (дощування, обприскування по листу), в залежності від виду рослин:

 • плодові дерева, ягідні чагарники, декоративні багаторічні квіти - 3-4 г на 8-10 л води;
 • полуниця, суниця - досить 2-3 г розвести в 8-9 л відстояною чистої води;
 • огірки, гарбузи, баштанні культури - 3-4 г на 10 л води;
 • капуста (всі сорти і види) - не більше 5 г на 8-9 л води;
 • цукровий та кормовий буряк - до 20 г на 10 л;
 • помідори, картопля, морква - від 7-10 г, допустимо для томатів до 15 г на садове відро.

Насіння стрічкових культур, кукурудзи, сої для профілактики появи цвілі і псування опудривают сумішшю сульфату цинку і тальку з розрахунку на 1 кг насіння до 2 г добрива і 4 г тальку.

 

Перед покупкою сульфат цинку потрібно уважно ознайомитися з правилами безпеки. При попаданні на шкіру та слизові оболонки несе подразнюючий ефект. Робота з ним ведеться із застосуванням таких захисних засобів як рукавички і окуляри.
Зберігають сульфат цинку в герметичній тарі в сухих критих провітрюваних складських приміщеннях.

 

Чому варто придбати Сульфат Цинку 7 або 1-водний саме від ТМ "Клебріг"?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежності від потреб. У каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: чим більше одиниць придбаного товару, тим нижче ціна продукту. До того ж, на більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, в якому можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення у день замовлення Новою поштою і по середах і п'ятницях Укрпоштою.

 

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner