Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Нітрат срібла в медицині. Що можна робити нітратом срібла?

Нітрат срібла в медицині. Що можна робити нітратом срібла?

Нітрат срібла або азотнокисле срібло - це безбарвна хімічна речовина у вигладі білих кристалів, основна сіль срібла та азотної кислоти. На відміну від решти солей срібла, нітрат срібла добре розчиняється у воді, але не розчиняється у спирті. Азотнокисле срібло має народну назву: «пекельний камінь». Пекельним каменем нітрат срібла називається, тому що він має антисептичні та припікаючі властивості.

Нітрат срібла, вважається отруйною хімічною сполукою. Нітрат срібла при нагріванні до 350 градусів розкладається до металевого срібла. Він повинен зберігатися в темному скляному посуді, зі щільно закритою кришкою.

 

Отримання Нітрату срібла

У промисловості для отримання азотнокислого срібла розчиняють лігатурне срібло в азотній кислоті в розрахованій кількості так, щоб частина срібла залишилася не розчиненою для запобігання втратам кислоти і для отримання нейтрального розчину.

Для того щоб самостійно отримати чистий нітрат срібла, потрібно взяти будь-який срібний сплав і розчинити його в азотній кислоті. Отримане в результаті реакції осадове срібло потрібно кілька разів повторно розчинити в азотній кислоті. Такий процес розчинення повторювати доти, доки не вийде - нітрат срібла необхідної чистоти.

 

Сфери застосування

Нітрат срібла це найпоширеніша срібна сіль з усіх відомих солей срібла, яка:

 • використовується як джерело іонів срібла при виробництві дзеркал
 • в аналітичній хімії як реактив на хлориди;
 • входить до складу проявників та інших розчинів, що застосовуються у фотографії;
 • у медицині, як засіб для припікання шкіри та бактерицидний засіб.

 

Використання в медицині Нітрата срібла ТМ "Клебріг"

Нітрат срібла використовують у медицині як сплав нітрату срібла і нітрату калію, іноді відлитий у вигляді паличок.

Лікувальна дія нітрату срібла полягає в придушенні життєдіяльності мікроорганізмів, у невеликих концентраціях він діє як припікальний, протизапальний і в'яжучий засіб, а концентровані розчини, як і кристали, припікають живі тканини. Нітрат срібла широко застосовується для видалення дрібних наростів на шкірі і слизових оболонках. Розчин 10 процентного нітрату срібла, застосовується для припікання: бородавок, пухлин, ерозії та дрібних ран. Нітрат срібла в меншій концентрації використовується для прискорення загоєння ран та лікування кон'юнктивіту.

 

Максимальна разова доза нітрату срібла – 0,03 г. Максимальна добова доза нітрату срібла – 0,1 г.

Нітрат срібла застосовують внутрішньо при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки. Не можна застосовувати нітрат срібла вагітним жінкам або під час годування дітей, а також людям, які мають підвищену чутливість до солі нітрату срібла.

При тривалому використанні нітрату срібла, срібло може накопичуватися в організмі людини і викликати небажані наслідки. У багатьох країнах світу вже відмовилися від лікування нітратом срібла, оскільки його вважають небезпечною та токсичною речовиною, що викликає опіки.

Не рекомендується поєднувати прийом нітрату срібла з новокаїном або адреналіном, оскільки ці препарати взаємно розкладаються. Безконтрольний прийом препаратів нітрату срібла може призвести до захворювань: аргії або дисбактеріозу. На закінчення можна сказати, що нітрат срібла приносить більше користі, ніж шкоди.

 

Чому варто придбати Нітрат срібла саме від ТМ “Клебріг”?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежно від потреб. У каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по середах та п'ятницях Укрпоштою.

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner