Лимонна кислота, яку не потрібно подрібнювати в кавомолці
Спочатку давайте розберемось, який помел буває і яка між ними різниця
МЕШ (англ. mesh клітина, осередок) це позасистемна одиниця щільності переплетень дротяних сит, що позначає число отворів сита, що припадають на відрізок в один дюйм (25,4 мм); Використовується щодо великої зернистих матеріалів.
Для цілей класифікації частинок по більшості більш важливою характеристикою (у порівнянні з кількістю ниток на дюйм) є розмір частинок, що проходять через сітку, або розмір отворів сітки, виміряний в міліметрах.
В нашому інтернет-магазині ви можете придбати фракцію пудри лимонної кислоти в помелі 80, 100, 120 меш.
Де краще використовувати Мелену лимонну кислоту?
- Шампуні (кондиціонує добавка, коректор pH).
- Мило з нуля. Утворює цитрат натрію, який надає ефект нульовому милу або шампуню.
Лимонна кислота знижує жорсткість води і має додатковий, кондиціонуючий ефект. Відсоток кислоти в милі може коливатися до 2% від ваги масел і знадобиться 0,6 г лугу на кожен грам лимонної кислоти.
- Бомбочки для ванн. Один з основних компонентів, у водному середовищі вступає в реакцію з харчовою содою - так виходить шипіння та вирування.
- в харчовій промисловості для виробництва кремів.
Ось вам рецепт зі застосуванням пудри лимонної кислоти для крему:
КРЕМ БІЛКОВИЙ СИРЦЕВИЙ
Інгрідієнти:
- Цукор-пудра 699 г,
- білки яєчні 349 г,
- ванільна пудра 26 г,
- кислота лимонна 0,7 г.
Вихід 1000 г. Вологість 27 %.
Підготовлений білок закладають в бачок збивальної машини і збивають спочатку на малих обертах, а потім, коли утвориться піна, - на більших обертах робочого механізму. Білок збивають приблизно 25 хв до збільшення в об'ємі у 6-7 разів і утворення пишної, стійкої сніжно-білої маси. До збитих білків поступово всипають просіяну цукрову пудру, перемішану з подрібненою лимонною кислотою і ванільною пудрою та продовжують збивати протягом 1-2 хв.
У вас має вийти пишна, повітряна білосніжна маса, добре зберігає надану форму.
Вироби, оздоблені білковим сирцевим кремом, для покрашення вигляду, смаку і стійкості форми рекомендується колірувати в печі при температурі 220-240°С протягом 1-3 хв. Під час шлірування на поверхні крему утворюється тоненька шкоринка жовтуватого кольору, яка і закріплює надану форму. Заколіровані вироби посипають цукровою пудрою.
- Тартразин. Водорозчинний харчовий барвник для створення яскравих лимонно-жовтих продуктівТартразин дуже популярний водорозчинний барвник у харчовій, косметичній та фармацевтичній галузях промисловості. Він надає продуктам стабільне яскраве жовте забарвлення, а також у поєднанні з іншими барвниками створює низку інших кольорів - від зеленого до коричневого. Найчастіше тартразин використовують у виробництві кондитерських виробів, алкогольних та безалкогольних напоїв, макаронів, молочних виробів, сирів, кетчупів, соусів, драже, морозива, джемів, пюре у концентрації 50-100 мг/кг.Тартразин. Водорозчинний харчовий барвник для створення яскравих лимонно-жовтих продуктів