Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Вічний флюс для паяння – каніфоль. Як використовують каніфоль у виробництві мила

Вічний флюс для паяння – каніфоль. Як використовують каніфоль у виробництві мила

Флюс у твердому стані - це тендітна амфорна речовина, що складаються зі шматків склоподібного типу. Каніфоль для паяння використовується для протистояння окислювальним процесам, які можуть зруйнувати з'єднання під час експлуатації, стійкий до втрати хімічних властивостей елемент за впливу високих температур. Склад каніфолі дозволяє надійно з'єднати метали процесом паяння.

Рідкий стан при нагріванні сприяє розтіканню матеріалу елементами необхідною формою. Перед тим, як дізнатися, навіщо потрібний каніфоль, важливо розібратися з хімічними властивостями складу. Сировина, з якої виготовлена ​​смола, має властивості діелектрика, проте на здатність з'єднання передавати електричний струм це не відбивається. При промисловому виробництві каніфоль отримують як екстракт подрібненої хвойної деревини із застосуванням органічного розчинника або шляхом перегонки сирої талової олії, що є відходом целюлозно-паперового виробництва. Таким чином, залежно від способу отримання, каніфоль буває сосновою, таловою і т.д.

Каніфоль нерозчинна у воді, проте легко розчинна в органічних розчинниках, таких як етиловий спирт, ефір, ацетон, хлороформ та бензол. Температура плавлення каніфолі залежить від способу її отримання і лежить в діапазоні від 50 до 130 °C. У складі каніфолі завжди переважають карбонові (смоляні) кислоти, головна з яких - абієтинова, що входить і до складу бурштину.

 

Застосування Каніфолі ТМ "Клебріг"

Флюс для паяння

Канифоль для пайки: состав, температуры размягчения, способы пайкиЗастосування каніфолі як паяльного флюсу обумовлено її здатністю в розплавленому стані розчиняти окисні плівки на поверхні спаюваних металів. Хімічно при цьому оксиди металів частково відновлюються до металу і частково перетворюються на легкоплавкі солі смоляних кислот – гуми. У радіоаматорській практиці для паяння популярний розчин каніфолі в етиловому чи ізопропіловому спиртах. Іноді збільшення ефективності такого флюсу в розчин додають гліцерин. При виготовленні паяльного каніфольного флюсу розчиненням каніфолі в спирті розчин не слід робити занадто концентрованим: цілком достатньо, щоб він був лише злегка жовтуватим, так як при застосуванні слабкого розчину його ефективність практично не знижується, але суттєво полегшується відмивання паяних виробів, наприклад, друкованих плат від його залишків та жало паяльника забруднюється помітно менше.

Для паяння сильно забруднених або сильно окислених поверхонь каніфольно-спиртово-гліцеринові флюси є малоефективними. У таких випадках рекомендується застосовувати неорганічні, наприклад, кислотні флюси. Крім того, гліцерин, зважаючи на гігроскопічність, сприяє корозії провідників та електричним витокам по поверхні діелектрика плати, тому залишки флюсу з гліцерином слід видаляти після паяння особливо ретельно.

Зберігання розчинів каніфолі вимагає особливого підходу, щоб не допустити випадання кристалів смоляних кислот. Для цього обов'язково профільтрований розчин не слід зберігати в залізних банках, оскільки іржа на їх стінках схильна утворювати із смоляними кислотами гуми заліза, що сприяють кристалізації смоляних кислот. А у розчини з уайт-спіритом потрібно додавати хоча б 4% скипидару.

Як використовувати

До початку паяння потрібно підготувати поверхні деталей, що спаюються. Знежирити, видалити пил та бруд, при необхідності зачистити. Потім покривають поверхні рідким флюсом, або насипають порошок і розплавляють жалом паяльника. Або по-старому – розплавляють паяльником і капають кілька крапель. Потім розплавляють припій і наносять на поверхні, що з'єднуються. Потім з'єднують поверхні або деталі та дають охолонути. Смола знімає плівки оксидів на поверхні металу. Тому розплав припою міцно з'єднає дві деталі.

 

Миловаріння

Мыловарение в домашних условиях: ингредиенты, посуда и рецептыКанифольное мыло широко применяется в мыловарении в качестве заменяющей жир добавки в жировую смесь при изготовлении самых разнообразных сортов мыла, вплоть до туалетных. При введении в состав жировой смеси до 25 частей канифоли получают ядровые хозяйственные мыла удовлетвори­тельного качества. Канифоль омыляется как едкими, так и углекислыми щелочами. Удовлетворительное канифольное мыло можно сварить как при помощи кальцинированной соды, так и поташа и даже концентрированного раствора древесной золы — древесного щелока. Однако, эти мыла должны рас­сматриваться в качестве заменителей мыла, а не как полно­ценные мыла. Канифольно-жировые мыла можно вырабатывать тремя основными способами.

По первому способу варят на ядро отдельно жир с ед­кой щелочью и канифоль с углекислым натрием, пользуясь приемами, описанными выше. Полученные ядра выса­ливают и шлифуют, затем хорошо смешивают и провари­вают.

По второму способу сперва варят жировое мыло, как обычно, с едкой щелочью. Затем добавляют избыток пос­ледней отдельными порциями, засыпают всю указанную в рецепте канифоль и добавляют по мере надобности щелок. По окончании омыления канифоли всю массу хорошо про­варивают, если нужно, высаливают и шлифуют.

По третьему способу жир и канифоль вместе заклады­вают в котел и омыляют, последовательно приливая к жи­ровой смеси растворы едкой щелочи все увеличивающейся крепости.

 

Інші застосування Каніфолі ТМ "Клебріг"

Канифоль для смычка: stradivari — LiveJournalКаніфоль та продукти її обробки застосовують для проклеювання паперу та картону, як емульгатор у виробництві синтетичного каучуку, у виробництві гум, пластмас, штучної шкіри, лінолеуму, мила, лаків та фарб, електроізоляційних мастик та компаундів.

Крім того, каніфоллю натирають смички струнних смичкових музичних інструментів, взуття балетних танцівників та балерин для запобігання ковзанню (точніше, застосовується особливий порошок для опудрювання стоп ніг та балетного взуття (пуанти та балетки)). Робиться це для збільшення тертя взуття по підлозі та запобігання зісковзування взуття з п'яти ноги, якщо під взуття на ногу надіто капронове трико. У важкій атлетиці, в альпінізмі, в бейсболі, під час занять на турніку, - каніфоль дозволяє чітко зафіксувати хват без ковзання, причому мозолів від цього не з'явиться. Саме подрібнену каніфоль застосовують для імітації диму у кінематографі.

Продукти переробки каніфолі використовуються для проклеювання картону та паперу, вона служить емульгатором при отриманні штучного каучуку, застосовується у виробництві пластмас, гум, мила, лінолеуму, штучної шкіри, лаків, фарб, електроізоляційних компаундів та мастик.

 

Чому варто придбати Каніфоль саме від ТМ “Клебріг”?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежно від потреб. В каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: що більше одиниць придбаного товару, то нижча ціна товару. До того ж, більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, де можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення в день замовлення Новою поштою та по понеділках, середах та п'ятницях Укрпоштою.

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner