Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9137 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Карбонат кальцію - застосування в косметології. Розкислювач в виноробстві.

Карбонат кальцію - застосування в косметології. Розкислювач в виноробстві.

Загальні відомості:

  • Карбонат кальцію дуже слабо розчинний у воді (при розчиненні у воді з додаванням вуглекислого газу перетворюється на бікарбонат кальцію, тобто гідрокарбонат кальцію),
  • При нагріванні відбувається розкладання карбонату кальцію – тоді виділяється оксид кальцію та вуглекислий газ (термічне розкладання карбонату кальцію та прожарювання карбонату кальцію можливі при температурі вище 800 °С)
  • Вступає в реакцію з кислотами (наприклад, поєднання карбонату кальцію та соляної кислоти призводить до бурхливого виділення вуглекислого газу).

Галузі використання:

  • Будівництво

  • Карбонат кальцію - є одним із найдавніших будівельних матеріалів. Із застосуванням вапняків збудовано безліч знаменитих архітектурних шедеврів (Чудес Світу), таких як: Піраміди Єгипту, стародавній храм Джгантія на Мальті, Велика Китайська Стіна, собор Святого Петра у Ватикані. Основні споживачі - цементна промисловість (карбонат кальцію, крейда та мергель), будівництво (отримання будівельного вапна, бетонів, штукатурки, будівельних розчинів; кладка стін та фундаментів; декоративно-облицювальні роботи тощо), дорожнє та залізничне будівництво, кам'яний начерк для захисту берегів та гідротехнічних споруд, металургія (карбонат кальцію та доломіт - флюси та вогнеупори)
  • Харчова промисловість

  • Е-170 Карбонат кальцію – безпечна харчова добавка природного походження використовується як харчовий барвник (неорганічний пігмент), антистежуючий агент (Харчова добавка, призначена для запобігання злипанню (комкування) частинок порошкоподібних та дрібнокристалічних харчових продуктів та збереження їх сипучості.), стабілізатор, роздільник, живлення для дріжджів, регулятор кислотності. Карбонат кальцію має структуру дрібного порошку білого кольору, без смаку та запаху, нерозчинний у воді та етиловому спирті. Хімічна формула карбонату кальцію Е-170 – CaCO3. Серед іншого використовується для приготування кондитерських виробів, жувальних гумок, деяких видів хлібобулочних виробів, чипсів та печива.
  • Виноробство

  • Карбонат кальцію має властивості розкислення, які перевищують НВ 85%властивості Гідрокарбонату калію. Препарат розкислює краще з миттєвим впливом на РН.1 г/л карбонату кальцію дозволяє знизити загальну кислотність на 1г/л, виражену в сірчаної кислоти. Однак, у вино потрапляє кальцій, який пізніше може випасти в осад. Саме тому краще його використовувати у процесі винефікації.  Під впливом карбонат кальцію, відбувається хімічна реакція нейтралізації зі звільненням CO2. Якщо піна в ємкості зникла, реакцію завершено.
  • Промислові виробництва

  • Використовується в виробництві пластмаси. Виробники пластмаси – одні з основних споживачів карбонату кальцію (понад 50% всього споживання). Використовуваний як наповнювач і барвник, карбонат кальцію необхідний при виробництві полівінілхлориду (PVC), поліефірних волокон (кримплен, лавсан тощо), поліолефінів. Вироби з цих видів пластмас кожен може знайти у себе вдома - це труби, сантехніка, кахельна плитка, черепиця, лінолеум, килимові покриття тощо. Карбонат кальцію становить близько 20% пігменту, що фарбує, використовуваного при виробництві фарб. Виробники паперу використовують карбонат кальцію одночасно як відбілювач, наповнювач (замінюючи їм дорогі волокна і барвники), а також розкислювача. Виробники скляного посуду, пляшок, скловолокна використовують карбонат кальцію у величезних кількостях як джерело кальцію - одного з основних елементів, необхідних для виробництва скла. Широко використовується при виробництві продукції особистої гігієни (наприклад, зубної пасти) та в медичній промисловості.
  • Косметологія

    • Карбонат кальцію абсорбує надлишки шкірного сала, не порушуючи при цьому захисні властивості шкіри, і надає їй свіжості, злегка вирівнює тон шкіри за рахунок своїх абразивних властивостей. 
    • Карбонат кальцію регулює кислотність продукту, абсорбує надлишки води, запобігає утворенню грудок у косметиці, надає їй приємної гладкої текстури. 
    • Карбонат кальцію має дуже м'які абразивні властивості, а в складі зубної пасти може не тільки очищати зуби, але і надавати їм блиск.
    • Карбонат кальцію активно застосовується в косметиці для надання засобу білого відтінку. Його додають і в інші барвники (наприклад, фарби для волосся або брів) – як розпушувач та стабілізатор кольору.
  • Сільське господарство

  • Входить до складу вапняних добрив, які покращують хімічні та фізичні властивості ґрунту, а також закріплюють його комковату структуру. Добрива з найбільшою концентрацією вуглекислого кальцію мають назву "агрокрейда", синтетична крейда для сільського господарства, карбонат кальцію конверсійний. Частка чистого карбонату кальцію у складі агрокрейди становить 85-90%, залежно від марки добрива. Використовується речовина для регуляції кислотності (рН) на ґрунтах із підвищеною кислотністю. На фермах молочної худоби використовують бікарбонат кальцію для корів, щоб стимулювати лактацію та зміцнювати травну систему тварин. Карбонат кальцію для великої рогатої худоби, як і карбонат кальцію для курей, позитивно впливає на загальний стан поголів'я, запобігаючи закисленню, слабкості та захворюванням.

  • Крейдова фарба

Рецепт крейдової фарби №1

До 250 мл латексної або акрилової фарби додати частинами постійно помішуючи 4 столових ложки кальцію карбонату. Долити води до потрібної консистенції.

Рецепт крейдової фарби №2

До 2-х частин латексної або акрилової фарби додають 1 частину кальцію карбонату. Доливаючи воду створюють бажану консистенцію.

Стиль "Шеббі шик" або  ефект потертості можна створювати фарбуванням крейдяною фарбою. Крейдова фарба - це фарба на основі крейди та води з додаванням стабілізаторів та допоміжних речовин. Крейдяна фарба використовується для відновлення, реставрації та декорування меблів, елементів інтер'єру, дерев'яних поверхонь, дверей, тощо. Таку фарбу можна наносити на будь-яку підготовлену поверхню, а склад фарби забезпечує високий рівень адгезії на основі.

Крейдова фарба не потребує спеціальних навичок для використання. Вона дуже просто наноситься на поверхню, а працювати з нею зможе як професіонал, так і новачок в цій справі. Ви зможете оновити зовнішній вигляд старих меблів, надавши їм нових барв або, навпаки, наділити ефектом "старіння" та антикварним виглядом.

Крейдову фарбу можна використовувати не тільки на меблях, а й на будь-яких підготовлених поверхнях, таких як дерево, метал, бетон, скло, пластик, тощо. Крейдове покриття можна створити на таких поверхнях для художнього оформлення в різних стилях: Вінтаж, Шеббі Шик і т.д. Фарба наноситься товстим, щільним шаром, що, в свою чергу, дозволяє приховати більшіть дрібних дефектів на поверхні. Також крейдяну фарбу часто використовують для фарбування тканин, що дозволить відновити зовнішній вигляд диванів, крісел, стільців та м'яких елементів інтер'єру.
Особливості крейдової фарби для меблів та дерева: проста в нанесенні, не потребує спеціальних навичок для використання; висока укривність (1 л розрахований на площу до 13 кв.м в один шар); висока ефективність; має приємну фактуру; не має запаху; безпечна для здоров'я та оточуючого середовища, не містить розчинників та шкідливих речовин; широкий вибір кольорів та можливість тонування.
Як використовувати крейдяну фарбу для реставрації
Підготовка поверхні:
1. Очистіть основу від пилу. бруду та жиру.
2. Ми рекомендуємо нанести крейдову фарбу на невелику ділянку та пересвідчитись в тому, що фарба не знебарвлюється та не відшаровується від основи. Якщо цього не відбувається - можна починати фарбування.
3. Якщо крейдова фарба погано тримається на поверхні - зніміть попереднє покриття, заматуйте поверхню.
4. Зашпаклюйте та вирівняйте тріщини, сколи та нерівності.
5. Загрунтуйте поверхню, за необхідності.

Нанесення крейдової фарби:
1. Ретельно перемішайте фарбу.
2. Фарбу можна розбавляти водою. В залежності від бажаного ефекту: розбавлена фарба створює більш гладку поверхню, нерозбавлена - фактурну.
3. Крейдову фарбу можна наносити валиком, пензлем або губкою, в залежності від стилю фарбування.
4. Крейдова фарба має високу укривність, в багатьох випадках достатньо нанесення одного шару.
5. Нанесіть фарбу плавними, ріаномірними штрихами, не залишайте неофарбованих ділянок.
6. Висихахання займає 30 хв, до нанесення нового шару - 2-4 години, до повного висихання - 24 години.

Фінішна обробка крейдової фарби:
1. Після повного висихання, ми рекомендуємо нанести захисний шар лаку чи воску для підвищення захисту від подряпин та вологостійкості.
2. В залежності від бажаного ступеня блиску нанесіть необхідну кількість захисного покриття.
3. Зачекайте висихання захисного покриття та нанесіть другий шар за необхідності.
4. Після повного висихання фінішного шару можете використовувати меблі й елементи декору за призначенням та насолоджуватись їх оновленим виглядом.

            

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner