Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Кальцій сірчанокислий. Стабілізатор кислотності для пива та вин. Використання в сільському господарстві та будівництві.

Кальцій сірчанокислий. Стабілізатор кислотності для пива та вин. Використання в сільському господарстві та будівництві.

Виробляється:

У промислових масштабах сульфат кальцію видобувається з наступних матеріалів:

 • Гіпс;
 • Алебастр.
 • Селеніт.

У лабораторних умовах речовину одержують у результаті взаємодії сірчаної кислоти та ацетату кальцію.

 

Сфери використання:

Харчова промисловість:

Висока гігроскопічність речовини дозволяє застосовувати його як осушувач у виробництві прянощів, сушених грибів, овочів, соусів, молока та інших продуктів.

Сульфат кальцію – багатофункціональна добавка. Як допоміжна речовина та додаткове джерело макроелементу його використовують у виробництві наступних продуктів: харчові добавки в консервованих овочах.

 • Консервування томатів, у тому числі порізаних на часточки: ущільнює структуру рослинної тканини, підвищує стійкість до термообробки, сприяє збереженню корисних речовин;

 • Вина для зміни кислотності виноградного сусла (застосовують переважно французькі винороби);

 • Домашні сири, сир, тофу як наповнювач: прискорює утворення якісного згустку, покращує текстуру виробу;

 • Пиво, для стабілізації рівня pH солодового затору;

 • Хлібобулочні вироби (додають у борошно для покращення її якості, захисту від мікробіологічного псування, підвищення еластичності та пластичності тіста);

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Заморожені рибні продукти (наприклад, крабових паличок): вносять для зв'язування компонентів;

 

 

 

 

 

 

 

 • Хлібопекарські дріжджі як живильна субстанція для мікроорганізмів

Кальцій сірчанокислий є замінником солі в дієтичному харчуванні.

 

Сільське господарство:

До складу азотнокислого кальцію входить 15% азоту, а також 26% СаО, що дозволяє його широко використовувати в сільському господарстві для заповнення нестачі даних елементів у ґрунті, а також для підживлення рослин. Достатня концентрація азоту необхідна у розвиток листової маси, синтезу амінокислот, білків і хлорофілу. Кальцій відповідає за утворення нових клітин, сприяє зміцненню стовбура та коріння рослин.

Кальцієва селітра застосовується при пожовтінні листя та його згортанні кільцем, появі точкового некрозу у вигляді невеликих круглих плям темно-коричневого кольору, а також при слабкій кореневій системі, її загниванні та припиненні зростання стебла рослин. Крім цього, використання даного добрива запобігає розвитку вершинної гнилі у помідорів, а також опіків листя салату. Варто також відзначити, що селітра кальцієва при внесенні в кислий ґрунт усуває надмірну концентрацію заліза та марганцю. Азотнокислий кальцій застосовується у формі рідких кореневих або позакореневих підживлень.

Використовуються у процесі роботи:

 • системи крапельного поливу,
 • спеціальні установки,
 • шлангові,
 • вентиляторні
 • ранцеві обприскувачі.

Норма робочого розчину кальцієвої селітри є загальноприйнятою і залежить від типу підживлення та виду рослин. Слід зазначити, що азотнокислий кальцій є фізіологічним лужним добривом, тому може застосовуватися всім видів ґрунтів. Його не можна комбінувати з простим суперфосфатом, але з іншими добривами кальцієву селітру можна поєднувати безпосередньо перед використанням.

Після проведених робіт слід ретельно вимити обличчя та руки з милом.

 

Будівництво:

Значні обсяги алебастру використовуються в будівництві (з нього виготовляють суху штукатурку, плити та панелі для перегородок, гіпсове каміння, архітектурні деталі та ін.). Вироби з гіпсу характеризуються порівняно невеликою щільністю, негорючістю та відносно невисокою теплопровідністю. Властивість алебастру твердіти при змішуванні з водою знайшло застосування і в медицині, і мистецтві. «Цю властивість гіпсу широко використовують у ортопедії, травматології та хірургії для виготовлення гіпсових пов'язок, що забезпечують фіксацію окремих частин тіла. Затвердіння замішаного з водою гіпсу супроводжується невеликим збільшенням обсягу. Це дозволяє проводити тонке відтворення всіх деталей ліпної форми, що широко використовують скульптори та архітектори.

Безводний сульфат кальцію через свої гігроскопічні властивості застосовується як вологопоглинач. Нерідко за допомогою спеціальних добавок йому в цій якості надають додаткових властивостей. Так, осушувач Drierite, що складається з ангідриту з добавкою хлориду кобальту, змінює своє блакитне забарвлення на рожеве, що дозволяє своєчасно відстежити момент вичерпання ресурсу препарату.
Безводний сульфат кальцію має виражені гігроскопічні властивості, тому його часто застосовують як вологопоглинач.

Іноді йому надають деякі додаткові властивості за допомогою різних спеціальних добавок. Наприклад, осушувач Drierite, який складається з ангідриту з невеликою добавкою кобальту хлориду, змінює своє блакитне спочатку забарвлення на рожеве, що дає можливість своєчасно відстежити момент, коли ресурс препарату буде вичерпаний.

Штучні кристали кальцію сульфату, леговані марганцем або самарієм, застосовуються як термолюмінесцентний матеріал.

 

Піротехніка:

Кальцій сульфат у піротехніці використовується як окислювач у повільних складах помаранчевого кольору, а також у стробуючих помаранчевих складах.

 

Косметична галузь:

Речовина як пластифікуючий компонент входить до складу популярних альгінатних масок на основі морських водоростей. Розведений водою порошок швидко застигає на обличчі. Після процедури знімається як гумова маска.

Інше застосування – поживні термічні маски. З'єднання сухого сірчанокислого кальцію з водою утворює гомогенну в'язку масу, яку наносять на обличчя або тіло. При застиганні вона самостійно розігрівається. Це сприяє розкриттю пір, прискорює проникнення активних речовин у клітини епідермісу.

Сульфат кальцію нерідко використовують у скрабах як абразив і декоративну косметику (матуючий агент).

 

Медицина:

Сульфат кальцію дигідрат - широко застосовує медицина. На основі гіпсу виготовляють фіксуючі пов'язки для потреб хірургії. Протягом тривалого часу речовина була основним матеріалом для відбитків стоматологічної практики.

 

Якщо вас зацікавила купівля Кальцію сірчанокислого, рекомендуємо перейти на сайт та ознайомитися з Кальцієм сірчанокислим ТМ "Клебріг".

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner