Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Сульфат калію. Калійне добриво.

Сульфат калію. Калійне добриво.

Чистий сульфат калію, без домішок, практично не зустрічається. У промисловості його виробляють реакцією обміну хлориду калію і різних сульфатів. Найбільш чистий калій сірчанокислий отримують дією сірчаної кислоти на твердий хлорид калію.

Білий порошок, що складається з безбарвних кристалів, можливо з жовтуватим відтінком. Добре розчинний у воді, при нагріванні розчинність підвищується. Не розчиняється у лугах і спирті. Виявляє типові властивості солі двохосновної кислоти – утворює кислі солі, вступає в з'єднання з розчинними сполуками барію і т. д.


Переваги сірчанокислого калію:

 •     універсальність – застосуємо для будь-яких культур
 •     покращує склад ґрунтів – збагачує відсутніми калієм і сіркою, оптимізує рН
 •     зручність використання – підходить під всі способи внесення для будь-яких грунтів
 •     дає хороші результати, гарантуючи підвищену врожайність, поліпшує смак і зовнішній вигляд плодів, забезпечує більш великий врожай
 •     безпека – не містить хлору
 •     підвищує імунітет рослин, опірність хворобам, впливу холодів
 •     доступна ціна і доведена багатьма десятиліттями ефективність
 •     високий вміст калію – близько 50%

 
Застосування Сульфату магнію ТМ "Клебріг"
Сільське господарство

Використовується як висококонцентроване універсальне добриво, підходить практично під всі культури. Забезпечує необхідною кількістю калію і сіркою рослини, чутливі до хлору. До них відносять хлорофобні культури, в першу чергу, картоплю, гречку, цибулю, огірки, тютюн, льон, виноград, цитрусові. Застосовується як у відкритому грунті, так і в закритому (в теплицях).

Сульфат калію додається при основному внесенні, в системах поливу або в сухому вигляді, найчастіше для овочів.

Способи внесення – під корінь при скопуванні або обприскуванням по листу, але більш ефективним вважається внесення безпосередньо в грунт.

Рекомендується для збагачення бідних калієм дерново-підзолистих і торфових ґрунтів. Для чорнозему ефективний для підживлення культур, які споживають багато калію – під буряки, соняшник, коренеплідні, плодові та овочеві. А також сірки – капуста, кормова ріпа (бруква, турнепс) бобові.

Сірчанокислий калій комбінується з іншими добривами – азотними і фосфорними. У поєднанні з вапном дія калію сірчанокислого підвищується.

При впливі на сільськогосподарські рослини надає сприятливий вплив на утворення в них цукрів і вітамінів, допомагає підготуватися до зимівлі садовим, декоративним культурам, балконних і кімнатним. Сприяє кращому збереженню врожаю, зберігаючи його від гнилі.

Оскільки калій сірчанокислий має слаболужне середовище, його додавання допомагає впоратися з підвищеною кислотністю ґрунтів, забезпечує нейтралізацію. Зниження кислотності покращує засвоєння рослинами мікро - і макроелементів. Може вноситися навесні, восени, а також протягом року по технології обробітку. Мінімальна доза внесення добрива 20-25г на 1 м2.

В процесі підгодівлі в грунті утворюють борозенки глибиною 6-8 см з боків рослини для добрива з розрахунку 50-100 г/м2. Плодовим і чагарниковим культурам потрібно більше сірчанокислого калію – 150-300 і 100-120 г/м2 відповідно. При використанні сульфату калію слід керуватися рекомендаціями обробітку кожної окремої культури. Так, є рослини, які не можуть обійтися без нього. Наприклад, бобові, хрестоцвіті, багато коренеплідні, плодові і чагарники.

При застосуванні сухого порошку його або розкидають по ділянці, або закладають в грунт на глибину, на якій імовірно будуть розташовуватися коріння. Дерева рекомендується удобрювати крізь отвори в грунті під кутом 45° до коріння.
Не рекомендується поєднувати сульфат калію з крейдою або карбамідом, таке з'єднання не дасть ніякого ефекту. Також зазвичай його не додають у ґрунт, якщо вже використовувалися гній або компост.

Рекомендації для підгодівлі окремих культур

Сірчанокислий калій сприятливо позначається на смакових якостях та стані помідорів. Доза – 20 г/м2. Можна комбінувати з іншими добривами.

Огірки. Відомо, що для одержання 100 ц огірків потрібно 44 кг сухого сульфату калію. Внесення здійснюється кілька разів на сезон: передпосадкове додавання в ґрунт (100 г на сотку), через 2 тижні після посадки (200 г на сотку), після початку цвітіння (400 г на сотку).

Коренеплоди. Картопля, морква, буряк споживають 30 г/м2.

Капуста зелень. При скопуванні додається 25-30 г/м2.

Ягідні чагарники. Це малина, смородина, барбарис, глоду. Внесення проводиться в ґрунт із розрахунку 20 г/м2.

Виноград. Підживлення застосовується у три етапи у дозі 20 г/м2.

Плодові дерева. Порошкове добриво насипають під час посадки дерева в яму або в межах ствольного кола, в дозі 200-250 г/м2.

Полуниця, суниця. Термін внесення – під час цвітіння, доза – 15-20 г/м2.

Картопля. Внесення здійснюється під час скоплення ґрунту, доза – 30-35 г/м2.

Не є токсичною сполукою, проте при попаданні на шкіру, очі або при проковтуванні може викликати подразнення.


       

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner