Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Як позбутися ожеледиці? Магній хлористий - ідеальний та екологічний засіб.

Як позбутися ожеледиці? Магній хлористий - ідеальний та екологічний засіб.

Магній хлор, або хлорид магнію, хлористий магній – неорганічна речовина з хімічною формулою MgCl2. Являє собою типову сіль металу і соляної кислоти. У природі зустрічається у складі мінералу бішофіту (кристалогідрат хлористого магнію), а також мінералу карналіту, який містить хлорид магнію у вигляді подвійної солі. Бішофіт видобувається з прадавніх глибин, наприклад, морського дна Цехштейна на північному заході Європи.

Найпоширеніший спосіб – зневоднення бішофіту з подальшою сушкою в газоподібному хлороводороді при сильному нагріванні. Інший спосіб отримання магній хлору – як побічний продукт при витяганні титану з тетрахлориду.

Хлорид магнію має вигляд безбарвних кристалів, гігроскопічних і розчинних у воді, спирті. У водних розчинах утворює кристалогідрати з загальною формулою MgCl2(H2O)x, де число молекул води може доходити до 12. Концентрацією іонів магнію визначається ступінь гіркоти розчину на смак. Виявляє типові для солей-галогенідів хімічні властивості. Безводний MgCl2 відомий як слабка кислота Льюїса.

Застосування Магнію хлористого ТМ "Клебріг"
Житлово-комунальне господарство

Сіль магнію хлорид використовується для обробки снігових пластів, викликаючи їх танення. Хлорид магнію – поширений антиобледенитель для міських вулиць, шосе, парковок, тротуарів, майданчиків для прогулянок. Його використання в даному випадку має більшу перевегу, ніж хлорид кальцію,так як магній хлористий не пошкоджує бетон. Увага! Застосування магнію хлору в міській межі повинно контролюватися, оскільки зайве використання позначається на навколишньому середовищі.

Захищає грунт від ерозії і вивітрювання. Сприяє стабілізації ґрунтових пластів, допомагає боротися з пилом під час кінних виступів. Для цього магній хлор наносять на проїжджу частину й інші ділянки.

Магній хлористий технічний ефективний при температурі -35 градусів!

 •     Швидко та глибоко проникає у шар льоду
 •     Плавить лід та удобрює ґрунт
 •     Після збирання не залишає слідів на асфальті та тротуарній плитці
 •     Не чинить корозії на метал
 •     Не руйнує плитку та покриття
 •     Низькі норми витрати, що зменшує екологічне навантаження хлоридів на зовнішнє середовище
 •     Не токсичний для людей та тварин

 Норми витрати бішофіту за товщиною снігового покриву:

    -4°C - 35 г/м2 (пухкий сніг/накат)
    -8°C - 50 г/м2 (пухкий сніг/накат)
    -12°C - 65 г/м2 (пухкий сніг/накат)
    -16°C - 80 г/м2 (пухкий сніг/накат)
    -20°C - 90 г/м2 (пухкий сніг/накат)
    -22°C - 95 г/м2 (склоподібний лід)

Отруєння хлоридом магнію зустрічаються, це пов'язано з великою кількістю споживання речовини і одночасно проблемами роботи нирок, через які здійснюється його переробка і виведення. У випадку отруєння найчастіше спостерігається проносний ефект.

 

        

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner