Амоній молібденовокислий. Норми внесення Амонію молібденовокислого ТМ "Клебріг" для добрива

Мікродобриво молібдат амонію, хімічна формула - (NH4) 6Mo7O24 х 4H2O - це неорганічна сполука, сіль амонію і молібденової кислоти з формулою (NH4) 2MoO4. Амоній молібденовокислий - безбарвні кристали, гідролізується водою. Молібдат амонію утворює безбарвні кристали, не розчинні в етанолі і ацетоні, але при цьому повністю розчинні у воді.
Хімічна сполука ідеально підходить для застосування в сільському господарстві в якості мікродобрива з високим вмістом молібдену.
Основна фізіологічна роль молібдену в мінеральному живленні культур полягає в тому, що молібден необхідний для нормального синтезу білків, вітаміну С і каротину, синтезу і пересування вуглеводів, використання рослиною фосфору.
Норми внесення Амонію молібденовокислого ТМ "Клебріг" для добрива:
Молібденовокислий амоній використовується в основному для передпосівного опудрювання насіння. При нестачі у ґрунті молібдену його вносять при весняному чи осінньому перекопуванні: 0,2–0,3 г на 1 м2. Якщо молібденовокислий амоній внесли в грунт, то передпосівну обробку насіння цим препаратом не проводять. Для некореневої підгодівлі (обприскування рослин) застосовується 0,01-0,03% розчин. Вноситься переважно під бобові культури.
Амоній молібденовокислий також підвищує врожайність цвітної капусти, помідорів, моркви, цукрових буряків, льону, гречки та ін.
Інші сфери застосування:
Добавка для комбікормів
- як мікродобавки для комбікормів
Металургія
- при фіксації металів
- при виготовленні металевого молібдену та кераміки
- для виготовлення прутків, стрічок, дроту та смуг
- для окиснення алюмінію
- добавка для комбікормів
- як мікродобавки для комбікормів
Хімія
- як аналітичний реагент для вимірювання вмісту фосфатів, силікатів, арсенатів і свинцю
- при виробництві каталізаторів дегідрування та обессерювання
- є основною сировиною для молібденових продуктів
- для біохімічних досліджень
Питання-відповідь
Питання: Які пропорції амонію молібденовокислого ТМ "Клебріг" потрібні для оксидування алюмінію?
Відповідь: Готуємо розчин: амоній молібденовокислий 10-20 г, амоній хлористий 5-15 г на 1 л. Температура розчину 90–100°С. Тривалість оксидування 2-10 хв. Колір оксидного покриття - чорний.
Питання: Як приготувати комплексне мікродобриво для підживлення винограду?
Відповідь: На 10 л води потрібно: цинку сульфат - 2 г, борна кислота - 2 г, марганцю сульфат – 0,5 г, кобальту сульфат - 0,5 г, молібдат амонію - 0,5 г. Приблизний розхід робочого розчину добрива - 10 л на 1 сотку. Позакореневе підживлення даним комплексним мікродобривом проводять у травні.
- Каустична сода: застосування, інструкція та заходи безпекиКаустична сода – універсальний лужний засіб, який використовується у промисловості, побуті та виробничих процесах. Вона ефективно очищує труби, допомагає у миловарінні та застосовується в сільському господарстві. У цій статті ми розглянемо всі способи її використання, безпечні методи застосування та важливі рекомендації.Каустична сода: застосування, інструкція та заходи безпеки
- Лимонна кислота: застосування у харчовій промисловості, побуті та інших сферахЛимонна кислота – універсальний інгредієнт, який широко використовується в харчовій промисловості, косметології, медицині та побуті. Дізнайтеся, як вона допомагає зберігати продукти, очищати поверхні та покращувати якість випічки. У цій статті ми розглянемо її основні властивості та ефективне застосування.Лимонна кислота: застосування у харчовій промисловості, побуті та інших сферах