Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Сульфат натрію. Застосування натрієвої солі.

Сульфат натрію. Застосування натрієвої солі.

Сульфат натрію, натрій сульфат — неорганічна сполука, натрієва сіль сульфатної кислоти складу Na2SO4. Сухий білий порошок.
Температура плавленя – 884°C
Молярна маса - 142,044г/моль
Густина – 2,68 г/см³

В природі безводний натрій сульфат зустрічається у вигляді мінералу тенардиту. Кристаллогідрат Na2SO4·10H2O утворює мінерал мірабіліт (глауберову сіль). Зустрічаються також подвійні солі сульфату натрію з іншими сульфатами, наприклад, астраханіт Na2SO4·MgSO4·4H2O, глауберит Na2SO4·CaSO4. Значна кількость сульфату натрію містяться в рапі та донних відкладах солоних озер хлорид-сульфатного типу та затоці Кара-Богаз-Гол  на заході Туркменістану. Сульфат натрію також може бути знайдений і у морській воді. Так, вода із середньою солоністю у 35‰ містить близько 4,063 г/л сульфату натрію.

Світові запаси сульфату натрію оцінюються у 3,4 млрд. тонн.

Сфери застосування:


В промисловості

 • застосовується у виробництві мила, сульфатної целюлози, шкіряної продукції, кольорових металів та для фарбування бавовняного текстилю
 • використовується при виробництві скла

Хімічна промисловість

 • застосовується як зневоднювальна речовина завдяки здатності до легкої фільтрації

Добавка в бетон

 • протиморозна добавка та прискорювач схоплювання бетонної суміші


Натрій сірчанокислий належить до 4-го класу небезпеки. Пожежо- та вибухобезпечний (небезпека вибуху існує тільки у випадку пилоповітряної суміші). При використанні Сульфату Натрію в рекомендованих дозах на організм людей і тварин побічного ефекту не здійснює. Щоб уникнути можливих уражень, роботи варто проводити в спецодязі й респіраторах, що захищають від пилу, а зберігати цей реактив необхідно в щільно закритому вигляді.

 

       

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner