Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8683 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Діамантовий зелений. Антисептичний засіб для зовнішнього застосування.

Діамантовий зелений. Антисептичний засіб для зовнішнього застосування.

Діамантовий зелений - синтетичний аніліновий барвник трифенілметанового ряду катіонного типу. Має вигляд золотисто-жовтих кристалів з золотим блиском, розчини мають смарагдово-зелене забарвлення. Міжнародна назва: Viride Nitens. 1-% спиртовий розчин використовується як зовнішній антисептик. Діамантовий зелений токсичний для людей та тварин.
Хімічна формула - C27H34N2O4S. Молекулярна маса - 482.64 г/моль. Добре розчинний, pKa=6.9. Максимум поглинання при довжині хвилі 625 нм.

Цей барвник небезпечний при контакті зі шкірою, потраплянні в очі та вживанні. Є токсичним для легень при вдиханні. Частий або тривалий вплив речовини може спричинити пошкодження внутрішніх органів. Під час розкладання він може утворювати вуглекислий газ, оксиди сірки та оксиди азоту.

Сфери застосування

Барвник

Широко використовується у текстильній промисловості для фарбування шерсті, шкіри, шовку, джуту та бавовни, також для фарбування паперу.

В аналітичній хімії

Діамантовий зелений може бути використаний як еталонний стандарт для визначення аналіту в тканинах білого амура за допомогою методу імуноферментного аналізу (ELISA).

Для спектрофотометричного визначення ряду елементів, діамантовий зелений утворює інтенсивно забарвлені іонні асоціати з металами у формі ацидокомплексів (комплексів аніонної будови), зокрема галогенідними. Утворені сполуки добре вилучаються з кислого водного розчину бензолом, толуолом чи хлороформом. На цій основі розроблено низку чутливих екстракційно-спектрофотометричних методик.

Медицина

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби. Код АТС D08A X09

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка: антисептичний засіб для зовнішнього місцевого застосування. Чинить антимікробну дію, не має подразнювального ефекту. Препарат активний відносно грампозитивних бактерій.

Фармакокінетика: препарат місцевої дії. Даних про всмоктування в кров та включення в метаболічні процеси організму не виявлено.

Інші сфери застосування

 • Для біологічних міток
 • Як дерматологічний агент
 • У ветеринарії
 • Як добавка до кормів птиці для запобігання поширенню цвілі, кишкових паразитів і грибків.

Приготування антисептичного засобу для зовнішнього застосування

Готуємо 1-% спиртовий розчин: потрібно розрахувати необхідну масу наважки діамантового зеленого для подальшого її розчинення в етиловому спирті. Наприклад, 1 г діамантового зеленого на 100 мл 60-% етилового спирту. Важливо: потрібно враховувати чистоту діамантового зеленого та етилового спирту, а також масову частку цих речовин у використовуваних реактивах.

Як змити зеленку зі шкіри

Щоб змити зеленку зі шкіри обличчя, використовуються м’які засоби, які не зашкодять ніжній дермі
Застосовуються такі препарати: жирний крем та мило

 • Обличчя обробляємо кремом, чекаємо  чверть години, після чого змиваємо з милом
 • За потреби процедуру повторюємо кілька разів

 

       

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner