Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Винна кислота. Рекомендоване дозування винної кислоти.

Винна кислота. Рекомендоване дозування винної кислоти.

Винна кислота має вигляд білого кристалічного порошку, без запаху з кислим смаком, який може бути отриманий з таких фруктів як виноград, банани, абрикоси і тамаринд. Винна кислота має гарні показники за розчинністю у воді, спирті. Відноситься до класу безпечних харчових добавок – Е334, як регулятор кислотності, синергіст антиоксидантів, комплексоутворювач. Застосовується у виробництві кондитерських виробів і безалкогольних напоїв, при виробництві розпушувачів тіста. Не має дратівної дії на слизову шлунково-кишкового тракту і не піддається обмінним перетворенням в організмі людини. Основна частина її (80 %) руйнується в кишечнику під дією бактерій. Зберігається в щільно закритих контейнерах в прохолодному, сухому місці.

Харчова промисловість
Основні області застосування винної кислоти включають вино, фруктові соки, випічку, фармацевтику, якої в останні кілька років приділяється значна увага. Винна кислота широко використовується у винній промисловості для підтримки рівня pH у винах. Винна кислота – це основна кислота, наявна у вині - 1,5–5 г/л.В хлібопекарській промисловості в якості сировини для виробництва харчових емульгаторів, які використовуються для поліпшення хліба.
Надмірне використання винної кислоти в харчових продуктах шкідливо. Уряд обмежує використання синтетичної винної кислоти для усунення побічних ефектів, таких як блювота, діарея, біль в животі, підвищена спрага і запалення шлунково-кишкового тракту.

Рекомендоване дозування винної кислоти

 • Джеми, варення, желе 2 – 3 г/кг
 • Безалкогольні напої  1,5 – 1,7 г/л
 • Вина 1,5 – 2 г/л
 • Сухі шипучі напої 3 – 5 г/кг
 • Консервовані овочі та фрукти 0,8 – 1 г/кг
 • Бульйони та супи 0,2 – 0,3 г/кг
 • Какао продукти 0,3 – 0,5 г/кг
 • Фруктово-ягідне морозиво  1,3 – 1,5 г/кг
 • Борошняні кондитерські вироби, какаопродукти й шоколадні вироби  5000 мг/кг


Фармацевтика
Входить до складу пероральних, парентеральних фармацевтичних препаратів та препаратів для місцевого використання як підкислювач, а також як ізолюючий агент та носій ароматичних речовин. У складі шипучих гранул, порошків і таблеток винна кислота використовується в комбінації з бікарбонатами як кислотний компонент.
Винна кислота є нетоксичною та неподразливою речовиною, проте при вживанні нерозведених розчинів викликає гастроентерити, а при потраплянні в очі — подразнення.


Винна кислота у винограді
У ягодах кількість винної кислоти буває максимальною в липні і сильно знижується в жовтні. Вміст винної кислоти в листі та стеблах у період з липня по жовтень не зазнає змін. Згідно з багатьма даними, присвяченим вивченню даних про вміст органічних кислот у винограді протягом терміну вегетації показано, що у серпні та вересні основні кислоти – це винна та яблучна. Найбільше значення за вмістом винної та лимонної кислот у виноградній лозі припадає на серпні та вересень. У цей самий проміжок часу в живцях листя спостерігається утворення винної кислоти. Кількість фумарової та гліцеринової кислот більше у виноградному листі, ніж в інших частинах рослини. Процес дихання під час дозрівання ягід дуже інтенсивний, вміст кислот у винограді тим часом становить від 3,0 до 5,0%. На початку дозрівання, коли дихання слабшає, цукор витрачається менше, новоутворення кислот сповільнюється і частково кислоти знову можуть відновлюватися в цукру. Наприкінці терміну вегетації для винограду загалом характерний перехід від інтенсивного кислотоутворення до цукронакопичення. У винограді технічної зрілості кількість лимонної кислоти досягає максимального значення (0,41 г на 1 кг винограду), а вміст інших кислот зменшується: яблучної – до 4,15, винної – до 6,35, бурштинової – до 0,115, щавлевої – до 0,115 г на 1 кг винограду. У стадії фізіологічної зрілості винограду спостерігається подальше зменшення кількості винної, яблучної, бурштинової та щавлевої кислот. Вміст винної кислоти в ході дозрівання винограду зменшується з 13,3 до 4,05, яблучної – з 13,75 до 2,05 г на 1 кг винограду, вміст янтарної, щавлевої, піровиноградної кислоти зменшується незначно. Співвідношення винної та яблучної кислот змінюється у процесі дозрівання винограду.


Винна кислота – продукт виноробства
Винний камінь, що осідає в чанах і бочках, містить близько 60% виннокислих солей і йде безпосередньо на отримання винної кислоти. Навіть виноградні гребені можуть бути використані, оскільки містять значну кількість дубильних речовин і деякий відсоток виннокислих солей. Нарешті, деревина виноградної лози може бути використана для приготування якісних сортів паперу. Зі всіх продуктів, які можуть бути отримані з відходів виноробства, на наших підприємствах виробляються спирт і винна кислота.  Найбільшу цінність представляє винна кислота, яка є незамінним хімічним продуктом для ряду найважливіших галузей індустрії: хімічнної, кондитерської, текстильнної, в медицині, для військових потреб, тощо.

 

         

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner