Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8599 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Амоній надсірчанокислий. Травлення плат Персульфатом амонію.

Амоній надсірчанокислий. Травлення плат Персульфатом амонію.

Амоній персульфат використовується для окиснення, наприклад, первинних та вторинних спиртів до відповідних карбонільних сполук у водних розчинах, тіолів до дисульфідів, аніліну. Також амоній персульфат є ініціатором у реакціях полімеризації, зокрема кополімерилізації акрилонітрилу й ітаконової кислоти, акриламідових гідрогелів, аніліну та його солей для синтезу поліаніліну, затверджувач для карбамідоформальдегідних смол. Амоній персульфат використовується як окисник для засобів для відбілювання волосся, фарбах для волосся в концентраціях 16-25 %.

При тривалому контакті з амоній персульфатом можуть виникати алергічні реакції та різні захворювання шкіри та дихальної системи (астма, дерматит, екзема, ринит).


Саме тому було розроблено різноманітні методики визначення амонію персульфату у водних аналітах такими методами як колориметрія, ВЕРХ, іонна хроматографія, спектрофотометрія.

Амоній персульфат – затверджувач для карбамідоформальдегідних смол. Ця сполука широко використовуюється у виробництві стружкових плит, фанери для підвищення транспортної міцності стружкового брикету, покращення властивостей клею, часткової заміни смоли та підвищення фізико-механічних показників плит.


Вміст затверджувача від маси смоли становить: амоній персульфату –0,5-1,5%. Додається до смоли у вигляді водних розчинів. Характерним є те, що із збільшенням вмісту амоній персульфату час затвердіння клею зменшується, умовна в'язкість збільшується, а сухий залишок збільшується незначно. В межах зміни вмісту затверджувача таке зменшення часу затвердіння становить 15,5% для амоній персульфату.
Умовна в'язкість в межах зміни вмісту затверджувача, навпаки, збільшується 8,3% для амоній персульфату.

Поліанілін (ПАн) завдяки своїм унікальним властивостям набув вагомого наукового та технологічного значення. Тому актуальними є дослідження, які спрямовані на вдосконалення існуючих і розроблення нових методів його синтезу. Одним з відомих методів одержання ПАн є реакція окиснювальної полімеризації аніліну за присутності ініціаторів вільно-радикальних реакцій. Нами проведено дослідження цієї реакції. Як вихідні речовини використані анілін, анілін гідрохлорид та анілін гідросульфат; ініціатори – амоній персульфат і бензоїлпероксид.

Синтез гідрогелів здійснюється методом радикальної полімеризації у водному середовищі за кімнатної температури в атмосфері аргону. Гідрогелі на основі акрилової кислоти та N-ізопропілакриламіду отримують з використанням пари амоній персульфат – N,N,N′N′тетраметилетилендіамін як ініціювальної окисно-відновної системи.

Композит цеоліт–поліанілін синтезується методом полімеризаційного наповнення, керуючись кількістю доданого аніліну стосовно маси наповнювача, для окиснювальної поліконденсації аніліну використовується амоній пероксидисульфат. Для одержання композита 10 г (0,1075 моль) аніліну диспергують у соляній кислоті і додають до цеоліту за безперервного перемішування протягом 24 год. Амоній персульфат (0,067 моль) розчиняється в 1 М HCl (200 мл) і прикапується в стакан із сумішшю анілін–цеоліт у соляній кислоті. Суміш витримується за постійного перемішування в льодяній бані протягом 6 год і залишається до наступного дня. Коли реакція завершується, утворюється темно-зелений осад унаслідок полімеризації аніліну. Реакційну суміш фільтрують і промивають дистильованою водою, ацетоном, метанолом для видалення мономера, олігомерів, залишків ініціатора. Промитий осад сушиться у вакуумній шафі 12 год при 60 °С.

Травлення плат Персульфатом амонію ТМ «Клебріг»

 • Підготуємо плату, з якої потрібно стравити мідь. Доріжки можна малювати незмивним маркером, лаком для нігтів, або переводити малюнок з комп'ютера за допомогою ЛУТ, фоторезиста
 • Замішуємо розчин для травлення. 10г амонію надсірчанокислого додати в 90мл води (1:9). Додати до розчину трохи кухонної солі, це позитивно позначиться на швидкості травлення. Брати персульфат амонію необхідно пластиковою або дерев'яною ложкою, ніякого металу. Ємність також повинна бути пластиковою. Особливість травлення плат у персульфаті амонію полягає в тому, що розчин повинен мати температуру більше 
40 градусів, інакше реакція зовсім не протікатиме
 • Опускаємо плату в підготовлений теплий розчин. Процес травлення починається відразу. Не завадить періодично перемішувати розчин
 • Через 20 хвилин плата повністю витравилася, тепер залишається 
лише зняти тонер, просвердлити 
отвори, залудити

Питання-відповідь

Питання: Як почистити мідну посудину персульфатом амонію?

Відповідь: Готуємо розчин з розрахунку 10 г амонію персульфату у  90 мл води (1:9).  Додаємо до розчину трохи кухонної солі та заливаємо посудину. Залишаємо на приблизно 15 хвилин, залежно від забруднення. Потім ретельно промиваємо водою.

 

         

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner