Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7148 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Хімічні засоби для догляду за басейном

Хімічні засоби для догляду за басейном

Підвищення рівня pH

Кальцинована сода (карбонат натрію) добре розчиняється у воді, рКа 10.33. Кальцинована сода не тільки підвищує водневий показник води, але й пом'якшує воду, знезаражує та дезінфекує поверхню.

Кальцинована сода застосовується для підвищення рівня рН води та приведення його показників до оптимального значення 7,2-7,4. Для підвищення рівня кислотно-лужного балансу на 0,1 необхідно використати 100 г речовини на 10 м³  води. Перед введенням у басейн потрібно попереднього розчинити розраховану кількість соди у чистій воді. Після цього розчин треба рівномірно розлити по всьому периметру басейну (уникаючи місць поблизу форсунок і скіммерів) з наступним запуском фільтрації.
Після цієї процедури через 30 хвилин варто перевірити кислотність води. Не рекомендується плавати у басейні годину після даної операції. Через 12 годин після використання препарату необхідно ще раз виміряти рівень рН. Якщо значення рН залишається за межами рекомендованих, необхідно провести процедуру знову.

Для підтримки стабільного показника кислотно-лужного балансу необхідно декілька разів на тиждень виконувати заміри та корегування (за потреби) рН води. При зниженні рівня рН  (значення  менше 7,4) рекомендується використовувати кальциновану соду.

Коагулянт сульфат алюмінію проти каламутності

Сульфат алюмінію використовується для освітлення та очищення води у басейні. Сіль має коагулюючі властивості, що допомагає системі фільтрації вловлювати частинки забруднювачів різного розміру та будови. Завдяки використанню сульфату алюмінію вода у басейні стає прозорою.

Для очищення води від каламуті треба взяти 25-50 г сульфату алюмінію на 10 м³  води, що обробляється. Готуємо розчин, повністю розчиняючи в посудині розраховану кількість сульфату алюмінію, далі виливаємо рівномірно по всьому периметру басейну.  Вмикаємо фільтрацію на 2 - 4 години. Після завершення роботи фільтру, даємо воді відстоятися, щоб осад повністю осів на дно, який потім можна легко прибрати водним пилосом чи іншими способами.
Для профілактики  можна використовувати раз на тиждень.

Ортофосфорна кислота для очищення басейну

Ортофосфорна кислота руйнує іржу, захищає поверхню від корозії, безпечна для хромованих і нікельованих поверхонь.
Необхідно приготувати 10 % розчин кислоти, 100 мл кислоти наливаємо у 10 л води. Наносимо розчин на поверхню і залишаємо на 5 - 20 хв, залежно від забруднення. Потім чистимо поверхню губкою чи щіткою, ретельно промиваємо водою. У разі необхідності можна повторити процедуру.

Лимонна кислота для зниження жорсткості води
Рекомендуємо проводити оброблення води перед запуском басейну. Готуємо розчин – розчиняємо лимонну кислоту з розрахунку 50 г на 1 м³  води у окремій посудині. Рівномірно виливаємо розчин у воду по всьому периметру басейну. Потім вмикаємо фільтрацію на 2-4 години. Протягом цього часу не користуємося басейном. Варто проводити дану процедуру в разі додавання чи заміни води.

Нейтралізація надлишкового хлору в басейні
Піросульфіт натрію (метабісульфіт натрію) ефективно очищує воду від продуктів дії хлорвмісних препаратів. З цією метою можна використовувати також тіосульфат натрію.
Перед процедурою необхідно виміряти концентрацію вільного хлору у воді. Оптимальними показниками є значення від 0,3 до 0,6 мг/дм³. Якщо концентрація вище, тоді для зниження показника на 0,1 використовуємо 10 г піросульфіту натрію на 10 м³  води.

Дезінфекція води у басейні розчином гіпохлориту натрію

Обробку води краще проводити ввечері. Оптимальне значення рН води у басейні - 7,2-7,4.

Дозування для шокової дезінфекції: 30 мл натрію гіпохлориту на 1 м3 води.
Потрібно обережно розвести розчин гіпохлориту у посудині з чистою водою і рівномірно розлити по всьому периметру басейну. Після цього треба провести фільтрацію (6-8 год.). Забороняється відвідувати басейн 12 годин після процедури.

Дозування для регулярної дезінфекції: 3-8 мл натрію гіпохлориту на 1 м3 води.
Обробку можна проводити 1 раз на 3 дні, з наступним запуском системи фільтрації.
Забороняється відвідувати басейн 12 годин після процедури. Купання можна починати при рівні вмісту вільного хлору нижче 0,6 мг/л.

Мідний купорос проти «цвітіння» води у басейні
Використовуємо суміш мідного купоросу та хлориду натрію (кухонної солі) у співвідношенні 1:3. Для приготування розчину беремо 0,9 г мідного купоросу, 2,7 г хлориду натрію та розчиняємо у 1м³ води. З посудини приготований розчин рівномірно по всьому периметру виливаємо у басейн.

 

         

 • Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
  Застосування гідразину ґрунтується на його високій відновній здатності. Гідразин та його похідні входять як горючі компоненти до складу реактивного палива, застосовуються для хімічного відновлення катіонів металів у процесах хімічної металізації та їх аналітичного визначення, вилучення з води розчиненого кисню з метою зниження її корозійної активності стосовно металів (наприклад, з води парових котлів)
  Гідразин гідрат. Відновник у хімічному синтезі та аналізі
 • Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії
  Магнію сульфат - мінеральне добриво, що є джерелом додаткового живлення сільськогосподарських культур. Магній входить до складу хлорофілу, впливає на інтенсивність фотосинтезу, бере участь у переміщенні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окисно-відновних процесів, входить до складу пектинових речовин, активізує ферментативні процеси, регулює колоїдно-хімічний стан протоплазми. Сірка контролює ріст і розвиток рослинере участь у синтезі білків, ферментів,...
  Магнію сульфат. Добриво комплексної дії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner