Продавець ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8685 відгуків
ТМ Клебріг - Гіпермаркет хімреактивів
+380 (67) 117-89-00
+380 (99) 117-89-00
+380 (63) 117-89-00
+380 (67) 117-87-77Оптовий відділ
Додати відгук

Де використовують Гідразин Гідрат?

Де використовують Гідразин Гідрат?

 

Гідразин гідрат (диамид) – це речовина, яка може бути в твердій і рідкій формі. У першому випадку маса сформована кристалами кубічної сингонії, у другому виглядає як просветляющаяся і не має кольору рідина з аміачним запахом. Даний матеріал виступає потужним відновником, діючи відновлююче навіть на дорогоцінні метали у складі їх солей.

Диамид гідрат належить до дуже токсичних хімічних продуктів. При контакті з киснем повітря піддається активному окислення з утворенням азоту, аміаку і води. Перебуваючи на повітрі, абсорбує вуглекислий газ, парує. Піддається змішування з водою і спиртами в різних частках. Не розчиняється в ефірі, бензолі і трихлорметане.

Термосвойства: t плавлення – 1 °C, t кипіння – 120 °C, t спалаху – 73 °C, t замерзання – -51 °C.

 

Ми опікуємося не тільки про якість продукції, яку Ви купуєте, але і про те, щоб ви отримали достатньо інформації про обраний Вами товар. ТМ "Клебріг" піклується про максимальної доступності і точності інформації, щодня створюючи ще більше фото та описів до кожної позиції. Ми сподіваємося, що ви оціните наші старання і не залишите без уваги. Кращий показник цього - Ваші вдячні відгуки. Скористайтесь можливістю поділитися своїми враженнями після покупки. Завдяки цьому, ми вдосконалюємо свою роботу кожен день! Пам'ятайте: великі зміни починаються з маленьких кроків!

 

Отримання

Отримання цієї речовини можливо кількома способами. Основний з них реалізується в ході окислення нітриду водню або карбаміду хлорноватистокислым натрієм. Процес виглядає наступним чином: гідроксид і гіпохлорит натрію змішують в належному співвідношенні, потім вносять сечовину і трохи марганцевокислого калію, перемішуючи. Далі слід пропускання пари в реакторі при t близько 103 °С. Коли починається окислення, 40 % реагенту отримують дистиляцією складу. 80 % може бути отримано в ході спільної дегідратації з їдким натром в умовах вакууму. Гідразин-гідрат отримують окисленням NH3 або CO(NH2)2 гіпохлоритом натрію (NaOCl).

 

 

Основні застосування

 

 • Одне з головних напрямів використання гідразин гідрату – водообробка. Тут з його допомогою із води забирають кисень.З метою корозійного захисту даними з'єднанням обробляють циркуляційні трубопровідні лінії (водяні і парові), зокрема, забезпечують роботу парогенераторів, охолоджувальних та опалювальних систем. Використовують його і тоді, коли необхідно законсервувати виведену з експлуатації техніку.

 

 • Гідразин застосовують в органічному синтезі;
 • у виробництві пластмас, гуми, інсектицидів, вибухових речовин;
 • застосовується як відновник при виділення золота з розчинів;

 • Гідразин і його похідні (метилгидразин, несиметричний диметилгідразин і їх суміші (аэрозин)) широко поширені як ракетне пальне. Вони можуть бути використані в парі з різними окислювачами, а деякі і в якості однокомпонентного палива, у цьому випадку робочим тілом двигуна є продукти розкладання на каталізаторі. Останнім зручно для малопотужних двигунів. Під час Другої світової війни гідразин застосовувався в Німеччині в якості одного з компонентів палива для реактивних винищувачів;

 

 • рідка суміш гідразину та нітрату амонію використовується як потужну вибухову засіб з нульовим кисневим балансом — астролого, який, проте, в даний час практичного значення не має;
 • Гідразин широко застосовується у хімічній промисловості як відновника кисню, що міститься в демінералізованої воді, застосовуваної для живлення котлів (котельні установки, виробництва аміаку, слабкої азотної кислоти та інше).

 

Також використовується в аффинаже золота для глибокого очищення золота від домішок і як відновник при виділення золота з розчинів.

 

Інші сфери застосування:

- створення чистих металів, наприклад, міді та нікелю з їх солей та окислів;

- виготовлення агентів-спінювачів (пороутворювачів). Приклад – дигидразид бензолсульфоновой кислоти;

- створення складів для аграрного комплексу (препаратів для боротьби з шкідниками, а також тих, з допомогою яких можна регулювати зростання з/х насаджень, в тому числі ГМК);

- лабораторна практика (використовується для виявлення хлоратів, хлоритів та карбонільних груп);

- скляне виробництво (служить добавкою до скломасі, що перешкоджає тьмяності готової продукції);

- синтез проміжних елементів і компонентів барвників;

- очищення промислових газів від діоксиду вуглецю і тіолів.

 

 

Небезпека для людини

Гідразин гідрат сильно отруйний, подразнює слизові оболонки, очі та дихальні шляхи, вражає центральну нервову систему і печінку, потрапляючи на шкіру, викликають екзему.

Небезпечний при вдиханні (кашель, біль за грудиною, розлад дихання, почастішання пульсу, втрата свідомості), попаданні на шкіру (почервоніння, сухість, свербіж), попаданні в очі (різь, сльозотеча). Діє через неушкоджену шкіру. Хімічний опік. При пожежі та вибухах можливі опіки і травми.

Гідразин-гідрат – горюча рідина, утворює вибухонебезпечні суміші з повітрям і О2, на повітрі при контакті з каталітично активними речовинами, що мають розвинену поверхню (пісок, земля, азбест, активоване вугілля, вата, пряжа, оксиди Си, Fe, Hg та ін) схильний до самозаймання. Легко займається від іскор та полум'я. У повітрі температура спалаху 270°С (у чистому О2 і в присутності металів та їх оксидів температура спалаху знижується), температура займання – не нижче 73°C, концентраційна межа поширення полум'я в об'ємних частках: нижній 7,3%, верхній 100%.

Ємкості можуть вибухати при нагріванні. У порожніх ємкостях із залишків можуть утворюватися вибухонебезпечні суміші. Горить з утворенням токсичних газів (ціану, оксидів азоту). Над поверхнею розлитої рідини утворюється горюча концентрація парів при температурах навколишнього середовища, рівній температурі спалаху рідини і вище.

 

 

Сподіваємося, що наша стаття була корисною для Вас.

 

Чому варто придбати Гідразин Гідрат саме від ТМ "Клебріг"?

 • Висока якість продукції.
 • Можливість вибору фасування залежності від потреб. У каталозі нашого сайту за посиланням ви можете придбати зручний для вас варіант.
 • Гнучка система цін: чим більше одиниць придбаного товару, тим нижче ціна продукту. До того ж, на більшість позицій діють спеціальні акційні пропозиції.
 • Наявність сертифіката, в якому можна переглянути всі необхідні дані про продукт.
 • Маркування товару та надійність упаковки.
 • Можливість відправлення у день замовлення Новою поштою і по середах і п'ятницях Укрпоштою.

 • Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін. Харчова добавка Е 181
  Танін застосовують у промисловості як барвник для текстилю, а також у виробництві фарб (ферумгалатні чорнила). У харчовій промисловості - для освітлення вина, пива, фруктових соків, як антиоксидант та коагулянт. У фармацевтиці - для виробництва в'яжучих і протизапальних засобів
  Танін. Харчова добавка Е 181
 • Диметилсульфоксид (ДМСО)
  Диметилсульфоксид (ДМСО)
  ДМСО - апротонний полярний розчинник з низькою токсичністю, його можна знайти у будь-якій хімічній, біологічній та фармакологічній лабораторії
  Диметилсульфоксид (ДМСО)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner